Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex priam vagy Stokke xplory?

Cybex priam vagy Stokke xplory?

Figyelt kérdés
Kaphatnék esetleg személyes véleményt is?

2020. máj. 13. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi is nézegettük ezeket.

De végül lebeszélt kb.mindenki róluk (pl.brendonban az eladó is!,pedig neki érdeke lett volna eladni) , mert olyan kevés ideig használja majd a baba ezeket, hogy szinte felesleges ennyi pénzt kiadni egy babakocsira. Még ha lenne is rá fedezet.

2020. máj. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

1,5-2 év kevés?

Cybex.

Mondjuk nekem a sportosabb Balios S sokkal jobban tetszett, így az van. A Priam kicsit "felvágós" stílusra, de funkcionálisan sokkal jobb a Stokke-nél.

2020. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Cybex. Bár nekem nem priam van, egy olcsóbb kategóriás, de a 2,5 évesem is kényelmesen belefér még (bár már nem használjuk jó ideje csak mikor elővettem, hogy kitisztítsam a tesónak ki kellett próbálni) Ja és 3. gyereket fogja kiszolgálni teljesen hibátlan.
2020. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
#2-nek : a mózeskosár részre gondoltam a kevés ideig használja alatt.
2020. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

4, de hol van a kérdésben mózes? 😂😂😂

Ezek jellemzően nem 3in1 "szettben" árult kocsik. Az alapár "csak" a sportra vonatkozik (ami egyébként a cybex-nél kompromisszum nélkül használható újszülöttel) és rajtad áll, hogy veszel hozzá mózest vagy sem.

2020. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úgy gonoltam, hogy veszek hozzá mózest. Ja, és most láttam hogy a priamnek van egy elektromos verziója is.

Most azon gondolkozok nagyon.

2020. máj. 14. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:
😂 Az se tolja el magát. Egyedül egyfajta élethelyzetben van létjogosultsága.
2020. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan helyen lakunk ahol nagyon sok az emelkedő, és az segít ilyenkor.
2020. máj. 14. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Cybex! Nekünk Priam van, két éves a gyerek és folyamatosan használjuk, szereti, kényelmes neki és maga a kocsi is nagyon praktikus, jól kihasználható és magas minőségű. Új állapotban van minden téren, nagyon szeretjük. Nem elektromos ugyan de azért így is megteszi. :D

Az Xplory egy kalap 💩, embert még róla pozitívan nyilatkozni nem hallottam csak hogy milyen instabil, kicsi, nincs kosara, komplikált összecsukni / összerakni stb. Messziről kerülném. Instára képekhez alkalmas maximum amikor csak a kinézete fontos és ennyit is tud felmutatni.

2020. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül Cybex e-priamot vettünk, kíváncsi vagyok már hogy milyen.😊
2020. máj. 15. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!