Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik középkategóriás 3in1...

Melyik középkategóriás 3in1 babakocsi a legjobb max. 100.000Ft-ig?

Figyelt kérdés

Lehet használt és új is. Kb. 100 ezer ft-ig, lehet több picit.

Kertes ház, lépcsőn nem kell cipelni, de nem bánom, ha befér kocsi csomagtartójába.



2020. máj. 25. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ilyen árban egy használttal jársz a legjobban. Általában a 300 ezres kategóriát passzoljak el 100 körül.
2020. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Újból nincs 100 alatt középkategóriás 3in1.

Viszont hülyeség is.

Nézz ki inkább egy jó kis travel system kompatibilis sportot, aztán eldöntöd mit veszel hozzá. Pl: tavaszi/nyárinak nem feltétlenül kell mózes, ha a sport forgatható és 180 fokban dönthető.

2020. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Tomas hiker, egy gyerekes használtként vettem, azóta használtam én, meg még 2 rokonom és lassan visszakerül, tökéletes, egy kereket kellett lecserélni és annyi, nem adnám semmi pénzért!
2020. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
En használtan vettem cosatto kocsit. Eleg könnyűnek tunik
2020. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!