Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozó lehet jó egy 3...

Milyen hordozó lehet jó egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés
Inkább kirándulásokhoz kellene, mert még olyan sokat nem bír menni, hamar elfárad. Van egy csatosom, sokáig használtuk is, de csak 15 kilóig lehet hordozni benne, a fiam már 16 kilónál több vmivel. Van egyáltalán olyan, ami nagyobb gyerekeknek való?

ápr. 15. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
3 évesen?!?! jézusom...
ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Ezeket nézd meg!

Az olyanokkal mint az 1es meg nem kell foglalkozni. Kiránduláshoz mi is használtuk, amikor nem csak 2-3 km-t szerettünk volna menni. Vagy pl Horvátországban nyaraltunk és a dubrovniki városnézés alatt nagyon hasznos volt. Nekem Mayaram van, és nagyon imádtam, jól állítható és sokáig használható. (Ez nincs a fenti listában)

ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

1, Hosszabb útnál ha a gyerek elfárad tök jó megoldás. Olyan mintha a kezedbe venned fel mert elfáradt. Azért egy 3 éves nem bír annyit mint egy felnőtt.


Mi manduca xt-t használunk. Ha jól emlékszem 25kg ig bír.

ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
1 vagyok. Mi rengeteget kirándulunk. 2éves koruk óta tudnak annyit sétálni, hogy eszembe nem jutna ilyen
ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Az tök jó hogy a te gyerekeid tudnak annyit sétálni, de a gyerekek nem egyformák. Van aki többet van aki kevesebbet bír.
ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Èn mèg 4 èvesen is vittem az egyiket..

Kiràndulàskor..

De lementem vele 20 km-t is a hàtamon, Manducaval

ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Azért nem bír gyalogolni a gyerek mert eddigis babakocsiba tolták.
ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

1,5 éves kora óta nem babakocsizunk, de 3-4 km-nél nem szeret többet gyalogolni, én meg igen. Miért kényszerítsem bele olyanba, amit nem szeret? Hogy megutálja a kirándulást? A célom hogy pozitív élményeket adjak neki, nem a katonai kiképzés 3-4 évesen.

Egyébként neked miért fáj ha valaki kiránduláson hordozza a gyerekét? A tied kevesebb lesz tőle? Te kevesebb leszel tőle? Neked fárasztó? Próbálok valid indokot találni az indokolatlan megszólásra és fölényeskedésre…

ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Onbut vennék.

[link]

ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
8, én meg mennék akkora távra, amit bír a gyerek is.
ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!