Ez jó babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 1. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Hat ugye mire? Ezt azért nem árt tisztázni egy ilyen kérdésnél. Ha jól látom, nem lehet a tolásirányt változtatni. Vagyis nagyon pici gyereknél ez hátrány lehet, hogy nem tudod ot magad fele fordítani.

Amúgy nem tűnik rossznak, de babakocsit sose vennék anélkül, hogy ki ne próbáljam. En a Brendonban végig tologattam az összeset és még a legdrágábbak között is volt ami totál wtf érzést keltett bennem. Logikátlan megoldások, túl nagy, túl kicsi, szögletes keményműanyag fogó (?!) ami felér egy középkori kínzással, (bár tényleg tok jól néz ki), túl nehéz, nehéz osszecsukni, nehéz kinyitni stb. És én hiába mondom, hogy nekem, hogy bevált ami mellett mi döntöttünk hasonló árban, lehet neked tok másokat igényeid.

2020. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tul olcsonak tunik... ennyiert nem lehet valami jo.
2020. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Fél éves,lassan ülni fog.Ezért szeretnék neki másikat.De lehet h.igazad van,elmegyünk majd személyesen.Ez sport baba kocsi,nem hiszem,hogy olyan olcsó lenne.
2020. jún. 1. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Minek babakocsi?
2020. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
En 1 db babakocsit vettem az elso gyerekemnek, a masodikkal is azt hasznalom. Minek fel evente ujat venni, sose ertettem.
2020. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5 mert ezeket kisebbre lehet csukni. Aki sokat autózik vagy buszozik az rájön hogy a batár 3in1 kocsik nem a legpraktikusabbak erre.

Ebben a kategóriában nem egy drága kocsi, az igaz, ettől lehet jó, de feltétlen meg kene nézni élőben.

2020. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!Hát igen,nem mindenkinek a 10.gyerek jön és már profi a babakocsi választásban.Rájöttünk,ha ülni fog ez nem lesz jó.Ennyi.
2020. jún. 2. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeirntem nézd meg ezeket:

[link]

[link]

2020. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!