Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kephatnék véleményt a Bugabbo...

Kephatnék véleményt a Bugabbo babakocsikról?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Camelon és a Fox érdekelne.

2020. máj. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Jó minőségű babakocsi, a Fox nagyon jó terepre.

A személyes véleményem, hogy eszméletlenül rondák a Bugaboo kocsik (az a műanyag darab ahol az ülést lehet rátenni az mi? Nagyon igénytelen! A Bee mint egy tolókocsi, a Cameleon nyomorult első kis t-rex kerekei meg a puttonyos Ant hogy néznek ki, borzalom), hatalmasak (összecsukva is), városba közlekedni teljesen felesleges ilyen terepkocsi mint a Fox viszont csak szív az ember egy termetes kocsival, tipikus basicbitch instaanyu babakocsi és indokolatlanul drága.

Ha választani kell akkor és terepre kell akkor a Fox, az legalább nem olyan veszettül ronda de leginkább egy Cybex vagy egy Nuna sokkal jobb választás.

2020. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Cybexek nem tetszenek, akkor már inkább Stokke.
2020. máj. 29. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A Stokke jó, csak az Xploryt kerüld el, arra nagyon sokan panaszkodnak.
2020. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem most a Beat nagyon tetszik.☺️

Illetve a Bugaboo-ból a Camelon egyre jobban.

2020. máj. 29. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ár-érték arányban. Jó márka amúgy és megbízható de (szerintem) messze nem ér ennyit. Jó babakocsit, ami minőségi és ugyanezeket tudja fele ennyiért is lehet kapni. Nem véletlen lett a rongyrázó instagram mamik kedvenc babakocsi márkája, ugyanazt pontosan ugyanazt tudja mint a 150 ezres Cybex Balios S, Talos S de az árcímkéjével lehet kérkedni.
2020. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Bugaboo Cameleon 3 van, 2 hónapja használjuk (egyelőre csak a mózest). Én szeretem.

Mikor babakocsi keresésben voltunk, nagyoooon sokat megnéztem, videókat, véleményeket olvastam róluk, és nekem a Bugaboo volt az abszolút nyertes. Az ára tényleg elég borsos, mi használtan vettük, de így is teljesen jó.

2020. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. júl. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!