Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rendeltünk egy babakocsit,inká...

Mirella Kedves kérdése:

Rendeltünk egy babakocsit,inkább adjuk el vagy?

Figyelt kérdés

Nagyon kemény a háttámlája és nem tudom betéttel kiküszöbölhető

Vagy inkább nézzünk egy másikat?.


2020. jún. 17. 02:40
1 2
 11/20 babyboom567 ***** válasza:

A háttámlának keménynek kell lenni,miénk is olyan,most direkt megnéztem,majdnem 2 évig használtuk, nagyon szerette a gyerekem.

Ilyen csak türkiz színű ami nekünk van.

https://www.youtube.com/watch?v=I6rcB6xYjIQ

2020. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%
#10-es. 3 évig lesz benne valakinek a gyereke és nem nézi meg, hogy mibe fogja tenni... Utána meg jön a panasz, hogy nem jó. No comment.
2020. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
12: ismétlem, nem mindenki teheti meg, hogy órákat rohangáljon egy normális bababolthoz. Nekem is alap, hogy megnézem élőben, hetek óta járjuk a boltokat, de még nem találtam olyat, amibe beleszeretnék, pedig Bp-n lakunk. Ami tetszene képek alapján, azoknak csak 250 km-re van boltjuk... Vagy elindulok oda is, ha más nem lesz, vagy kénytelen leszek megrendelni. Vagy vegyek olyat, ami nem tetszik? :)
2020. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

12!


Nem nézi meg? Tehát becsukott szemmel rendel valamit az interneten? Jaja.

2020. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
#12-es felőlem ismételgetheted :-D Babakocsinál nem a tetszés az elsődleges szempont, bár tudom, hogy vannak, akik az alapján választanak, hogy éppen mi a divat.. 3 évig lesz benne a gyerekem, megnézem, hogy mibe teszem bele. Tőlem nem egyszer megkérdezték, milyen a kocsink, mert hogy az övékénél nem lehet teljesen vízszintesbe tenni, meg nem forgatható a kerék, meg a férjének túl alacsony a fogó... Csak egyszer kell elutazni megnézni, ha nem teszik, akkor kínlódhatnak vele 3 évig. Mi anno a férjemmel mentünk körülnézni, mert nem divatozni akartunk a kocsival, hanem használni. Aktívak vagyunk, kirándulunk, nem mindegy milyen kocsival. Az hordozó meg nem egészséges hosszú távra, csak az autóban. Tudom, hogy olyan cuki benne a baba, csak sajnos egészségtelen neki. Millió babakocsi van, ami az egyik szülőnek jó, a másiknak meg nem, tehát még az internetes véleményekre sem lehet teljesen hagyatkozni. Kemény háttámla lehet érzetre a kérdezőnek kemény, másnak meg normális. Szóval ha élőben megnézték volna, nem jártak volna így. Én befejezem a vitát, elmondtam a véleményemet.
2020. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
#14-es, te aztán ráérsz! :-DDD
2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

16!


Igen, ráérek. Te nem?

2020. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
#17-es, arról írogatsz, hogy nem tudsz rendesen értelmezni valamit :-DDD Hiányzik neked a napi személyeskedés. Elég alacsony szinten tolod a véleménynyilvánítást :-DDD
2020. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%

Ugy irogatok? 2 valaszt adtam eddig: 5. és 14.

Kb mindent az interneten vásárolok. Gyors, egyszeru es olcsó. El tudom olvasni a termekleirast és a véleményeket és ha a végén mégis úgy döntök, higy nem megfelelő,lakkor visszaküldöm. Ennyi.

2020. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
15-ös te is az a tipikus csőlátású ember vagy, aki szerint csak az a jó, amit ő csinál. Ha már költök kb 2-300.000 forintot babakocsira, had döntsem már el milyen legyen, és csak ne legyen probléma, hogy nem veszek meg olyat, ami NEM TETSZIK. És itt nem arra gondolok, hogy nem divatos, hanem pl a legtöbb helyen fekete, barna meg sötétszürke babakocsik vannak. Barnától minden téren ráz a hideg, bútorom sincs barna pl, sötét színűbe meg nem fogom beletenni a gyerekem, ahogy fekete ruhába sem, egyszerűen taszít, plusz meg is sül benne melegben. Elég kevés az olyan is, aminek UV szűrős a bevonata... Elhiszem, hogy téged nem érdekel a kinézete, sajnálom is, sejtem minden másban milyen ízlésed lehet, de sokakat érdekel. Az meg, hogy forog a kereke, vízszintesbe dönthető, meg állítható a fogó, egy normális babakocsinál alap dolog. Arról nem tudom ki beszélt itt, hogy cuki a hordozóban a gyerek, ez is a te agyszüleményed...
2020. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!