Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Iker babakocsiból melyik a...

Iker babakocsiból melyik a jobb vagy a praktikusabb?

Figyelt kérdés

az egymás melletti vagy az egymás mögötti?(Városi terepen használnám)

Bevásárlásnál,orvoshoz,posta stb nem tudok dönteni


máj. 23. 18:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
meg nagyritkán még buszozáshoz is használnám.
máj. 23. 18:32
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nincsenek ikreim, csak iker hugaim.

Az en tapasztalatom az, hogy az egymas elotti, de oszinten egyedul buszozashoz az sem. Szerintem ahhoz egy szimpla babakocsi+hordozas praktikus, de persze kenyszerbol meg lehet oldani babakocsival is csak segitseget kell kerned mindenkeppen az emeleshez.

Viszont a jardan, boltban, akarhol ahol el kell ferni, az egymas melletti tul szeles.

máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, bocsi, a hatranyat nem irtam le, szoval egy ido utan az egymas elotti babakocsinak meg az a problemaja, hogy aki hatul ul, az nehezen lat ki es ez igencsak zavarhatja a babat.

Szoval nincs jo megoldas csak kompromisszumos :D

De ha nem kisboltba jarsz, hanem nagy bevasarlokozponta meg eleg szeles a jarda, akkor jo az egymas melletti.

máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 babyboom567 ***** válasza:
79%
Hát iker kocsival hétszentség,hogy nem fogsz buszozni.
máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4es válaszoló nem egy anyukát láttam aki ikerbabakocsival buszozott,szoval nem lehetetlen meg nem napi szintű buszozásról lenne szó hanem csak ritkán amugy meg nagy bevásárlóközpontokba járok,tesco,aldi,spár
máj. 23. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Egymás mögötti.
máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Nekem még egyáltalán nincsenek gyerekeim, de nekem az a fajtájú ikerbabakocsi tetszik a legjobban, amikor úgy van, hogy


O: | |


Tehát, arra gondolok, hogy egymás mellett van két külön kiskabin, de ezek a kiskabinok pont az anyukának, meg a járdának is keresztbe vannak.


Szóval pl megy az anyuka, és a gyerekek feje mondjuk a baloldalon van, a lába meg anyukának jobboldalt. (jó az is, hogy egyirányba néz a lábuk, mert akkor tudnak úgy parkolni a babakocsival, hogy egyiküknek se süssön szemébe a nap.

máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kuldenel egy linket 7-es? En ilyet meg nem is lattam, rakeresni se tudtam :D
máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Most hirtelen nem találtam,de egyszer tényleg láttam egyet a neten.
máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Szép mese, 7
máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!