Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb babakocsi, illetve bébihordozó?

Figyelt kérdés

Babakocsik:

[link] (ennél a hordozó is benne van)

[link]

[link]


Hordozók:

[link]

[link]



2020. jún. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A Stokke egy lyukas garast nem ér. Felvarrt hajú, püffedt szájú plázapitsáknak való.


A Cybex Priam elmegy, de nekem nem tetszik. Az első meg szimplán szar. A gyerekülés tkp mindegy.

2020. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

A Peg Perego jó de ez a szín ocsmány ez az egyik, a másik hogy az ugyanilyen fantázianevű etetőszékük a valóságban narancssárga nem ilyen rosegold, undorító.

A Stokke Xplory egy igazi rakat szar divatkocsi, amellett hogy maga a konstrukció szerencsétlen kétféle embert látok ilyen kocsit tolni: ilyen prosztó plázapicsákat az olcsóbb színekkel: neonzöld, neonsárga stb, normális színűt ebből a babakocsiból még soha nem láttam, illetve cigányokat, a Westendben pl hemzsegnek a Stokkes roma anyukák.

A Cybexnek minden kocsija jó, kb bármelyik modelljét veszed nem fogsz csalódni csak mostmár vegyel végre tényleg valamit mert mindenkinek kezd kvára elege lenni a kérdéseidből.

Gyerekülés mindegy, a Besafe és a Cybex is jó üléseket gyárt, én vagy ezeket venném vagy Maxi Cosit.

2020. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A PP hordozót nem tudom milyen. Besafe és Cybex mindkettő jó, vagyis azt venném ami a kocsihoz megy.

Na de pont ez az a 2 bkocsi márka ami a leginkább megosztó. Én Cybex párti vagyok. Viszont neked kell “oldalt választani” :D

2020. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem cybex priamom van. Imádom a baba kocsit. Mózest nem akartam venni. Feleslegesnek tartottam, de azt használta ki a gyerek a legjobban.

Az autós hordozó biztonságos, kényelmes és praktikus is.

Mi a dönthető hordozót vettük. Minden egyes fillért megért.

2020. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek városi kocsik. Például terepre, fűre, kavicsos talajra, macska köves utcára nem jó. De nyilván ez attól függ hol akarod tolni. Én amúgy olyan kocsit vennék amihez csatlakoztatható a hordozó. Én elég sokat használtam úgy a miénket. Autóból ki, babakocsira rá.
2020. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!