Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többfunkciós babakocsinál...

Többfunkciós babakocsinál mennyire tudtátok kihasználni a kocsira csatlakoztatható bébihordozót?

Figyelt kérdés

Augusztusban születik a babánk, és amit kinéztem babakocsit(pierre cardin 682),van hozzá hordozó. Ti mennyire tudtátok kihasználni.


Most azon elmélkedek,hogy az elején mózes,de utána jön a tél, akkor úgysem kényelmes a hordozóban babakocsizni,mire jó idő van,meg használhatjuk a sport részt.


2012. jan. 16. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egész jól, bár nem szeretem, mert nem hiszem,hogy annyira jót tenne a gerincének. Viszont, ha autóval van elintéznivalóm, akkor csak bedobom a vázat a kocsiba, bemegyünk a központba és ott abban tologatom.

Ilyenkor nem hurcibálom magammal a mózest. Ha hosszabb sétára megyünk, akkor abban viszem!

2012. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hordozót akkor tudod igazán kihasználni, ha sokat vagy úton autóval. Én nagyon szerettem emiatt. Nem kellett a babát felébresztenem, egyszerűen csak levettem a hordozót az autós adapterről, és ráraktam a babakocsi vázra. Így egy-egy utat megúsztunk anélkül, hogy fel kellett volna ébresztenem.
2012. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen mi is autóba használtuk.


Habár a párom a legjobb töréstesztes autóhordozót vette meg, és így olyan kombi kocsit választottunk amire ezt is rá lehetett tenni.


De én rengeteget, habár mi 15 percre lakunk a várostól és sokszor ezért azért bekellett ugorni. Ha kevesebb mint 1-2 órát voltam a városba akkor hordozóban vittem be, és abban is maradt, a vázon. Ha hosszabb idöre mentem akkor habár hordozóba vittem be, de átraktam mózesbe.

Èn repültem is picinek vele, így mindenképpen jó volt a hordozó a vázon.


Faluban csak mózesben vittem.

Èn szuperül kihasználtam, szeptemberi baba.

2012. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi sokat használtuk nagyon... kislányom mózesben nem maradt meg, nem tetszett Neki, hogy nem lát ki. Sokszor vittem az elején mózesben sétálni de sokat sírt benne.

Később csak hordozóval mentünk sétálni és teljesen jó volt, sokkal jobban szerette!

(a sport részt csak 7-8 hónaposan kezdtük el használni amikor már tudott stabilan ülni.)

1 éves kislány anyukája.

2012. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pont, mint a 4. Válaszoló, én is rengeteget használtam a Fiamnál, mert kb. 5 hetes korától a mózesben üvöltött :-(

sehová nem tudtam menni Vele, mert ordított, mint akit nyúznak. Aztán rájöttem, hogy a hordozóban viszont imád lenni, gondolom, mert jobban is látott belőle, de főleg azért, mert a mai napig is imádja azt a kicsit magzatias, összekucorodott helyzetet.

Úgyhogy mi nagyságrendekkel jobban kihasználtuk/használjuk a hordozót, mint a mózest, most 9,5 hónapos.

2012. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi nagyon sokat használtuk/használjuk még mindig!12-kg ig jó a fiam most 8 hónapos és bőven jó neki!2 hónapos kora óra egyáltalán nem maradt meg a Mózesben üvöltött így kénytelen voltam valamit kitalálni így maradt a hordozó abban imádott lenni jókat aludt!szerintem megéri ilyet venni!
2012. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon jól ki tudtuk használni, mint ahogy az előttem szólók írták, amikor vásárolni mentem csak a vázat kellett mellé elvinni,ami nagyon leegyszerűsítette a dolgot, és az én fiam sem szerette a mózest,6 hetes korától a hordozóban sétáltunk. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor csatoltuk a vázra a mózes részét.
2012. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából itt az a kérdés, hogy fogjátok-e autóban szállítani a babát. Mivel szabályszerűen csak abban lehet az autóban szállítani.

Egyébként mi sose vittük a vázat magunkkal a városba, ha vásárolni mentünk akkor a férjem tolta egy üres bevásárlókocsiban, én meg toltam egy másikat a cuccoknak.

Itthon is nagy hasznát vettük, mert kisfiam pici kora óta nem szeret egyedül, ezért ha főztem vittem magammal a konyhába, jól elnézelődött benne, utána meg nagyokat aludt, így tudtam intézni a dolgom.

Tudom nem egészséges abban altatni a babát, de sokkal jobban aludt benne, mint a mózesben. Azt se vette észre, ahogy behoztuk a kocsiból, kitakartam és aludt tovább. :)

Sajnos még csak 3 és fél hós, de alig fér el benne magasságra, úgy hogy nem sokáig tudjuk már használni. :(

Egyébként szeptember végi baba.

2012. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van már bébihordozónk, a tesótól maradt meg, tehát az lenne,csak ugye erre a babakosira amit kinéztem nem lehet rátenni!!!


Hát majd még gondolkozunk,van időnk...

2012. jan. 16. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor használtam. Minden nap mentünk/megyünk bevásárolni, és mivel abban utazott, így az volt a legkényelmesebb, hogy rápattintottam a vázra, és mehettünk is. Sokkal kényelmesebb, mint a bevásárló kocsira tenni, azt nehezebb kormányozni. :)

De a plázában is mindig a hordozót használtuk.

2012. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!