Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek...

Milyen babakocsit vegyek utazósnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy kissebb utazós babakocsit, mert ami most van (Stokke Xplory V6) elég nagy, mert nyaralni szeretnénk menni és így csak szűkösen férnének el a dolgaink a csomagtartóban.



#nyaralás #Stokke Xplory #Utazósbababkocsi
2020. júl. 1. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Írd le azt is hogy mennyi idős a gyerek. Ha már ül, sétál, tehát 1 év körüli, akkor sima esernyős babakocsi. Én ilyet vettem az utazásokhoz.
2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Cybex Eezy S+ a legjobb utazós babakocsi jelenleg szerintem. Ha a divat fontos neked (amit az Xplory alapján gondolok) akkor a Babyzen Yoyo jelenleg a legmenőbb divatkocsi az utazósok közül.
2020. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Fél éves.

Mi a véleményetek a Babyzen yoyo-ról?

2020. júl. 1. 14:35
 4/24 anonim ***** válasza:
Vannak nála sokkal jobbak, ár-érték arányban nagyon nem éri meg de ha instára akarsz egy menő babakocsit akkor ez a legmenőbb.
2020. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Cybex eezy s twist változat van nekünk, semmi gond nincs vele. Kicsi, könnyű, praktikus, hordozot is rá lehet tenni ha pl. Csak autóval elugrok vásárolni. Annyi egyedül a hátránya hogy elég keskeny, szerintem egy vaskosabb babának hamar kényelmetlen lenne,hiaba jó amúgy 17 kiloig.


Nekem eddig nem jutott eszembe, hogy nem menő, bár nem is ez alapjan választottam :D

2020. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért mondják, hogy semmire nem jó az Explory.


Ne szarakodj, vetess a kanoddal egy nagyobb kocsit. Valami jó BMWt.

2020. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó az Xplory, szeretjük. De most utazáshoz kéne valami kicsi.
2020. júl. 1. 15:13
 8/24 anonim ***** válasza:
5: menő a Cybex Eezy és szerintem a legjobb jelenleg a piacon, de valljuk be; az összes Priamos vagy Xplorys divatanyunak Yoyo-ja van amivel úgy pózolnak mintha valami Rolls Royce lenne. 😂
2020. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele pózolni sehol!

Még instagramom, facebookom sincs.

2020. júl. 1. 16:00
 10/24 A kérdező kommentje:
Van ötletetek pontos márkával, megnevezéssel?
2020. júl. 1. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!