Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a babakocsi jónak számít?...

Ez a babakocsi jónak számít? Valakinek esetleg tapasztalata van vele?

Figyelt kérdés

[link]

Első baba, így nem teljesen tudom mire kell figyelni


2020. júl. 8. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Mire? A saját igényeidre. Arra hol használod, kell-e majd emelned (pár lépcső is számít), kocsi csomagtartó mérete, lift méret, tömegközlekedéssel használod majd...

Nekem ez nem kellene. Nagy batár. De pl: stokke, bugaboo se kellene. Semmilyen kagylós, mert szerintem kényelmetlen (első gyerek utálta).

2020. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor te milyet ajánlanál? Megnézem szívesen. Lift nincs, lépcsőzni nem kell, max kocsiba raknánk, nem tömegközlekednénk vele, kb csak itt a településen, illetve szülőknél lenne használva, esetleg jövő nyáron strandon,tehát ha kiruccannánk vinnénk kocsival...
2020. júl. 8. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó kocsi arra amire kell. Ha nem akarod sokat emelgetni, akkor a súlya sem fontos. Inkább az, hogy milyen talajon tolod majd. De elég nagy a kereke, rosszabb úton is elmegy szerintem. Ha nagy a kocsid akkor simán befér. De ha csapott hátú akkor az egész csomagtartót el fogja foglalni. Mert ezt kicsire nem tudod csukni. Az enyém is hasonló. Nekem kombim van abba simán berakom, meg mellé még amit akarok. De a férjem normál méretű kocsijába be sem fér hátra.
2020. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kombink van, kisebb kocsink. Emiatt inkább nem ez lesz, a termetem eleve alacsony, kisebb kocsi kell :) Koszi a valaszokat.
2020. júl. 8. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt vesszük. Megnéztük a Brendonban őket, az általad linkelt nagy és széles nekünk. Ez könnyű és keskeny:


[link]

2020. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, igen, ilyen valoban jobb lenne, majd most kapok ismerostol babakocsi katalogust, megebszeltuk, hogy ad kedvezmenyt, ha nala vasarolok :D
2020. júl. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!