Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik 3in1 babakocsik a...

Melyik 3in1 babakocsik a legjobbak nehéz terepre?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Cybex priam. Hegyekben élünk, az útviszonyok nem a legjobbak. Imádjuk a babakocsit. Csak ajánlani tudom..
2020. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cybexünk van jelenleg nagyon jól elmegy bármilyen terepen. Előtte (az első babánál) Stokke Trailzünk volt, azt is nagyon tudom ajánlani, úgy megy még a dimbes-dombos utakon is mintha valami tükörsima betonon menne. Utána a 2. babánál Bugaboo Camelonunk volt, hát azt nagyon nem ajánlom, főleg nem ilyen terepre, a kerekei folyton befelé álltak és nagyon rázkódott benne a baba. (Ha az elsőnél nem adom el a Trailzt, szeirntem még most is az lenne. A Bugaboo-t eléggé megbántam. A Priam is nagyon szuper. Szóval összességében a Trailzt és a Priamot csak ajánlani tudom!😊)
2020. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Serpent válasza:
A babakocsival driftelni szeretnél? Bocs az offért, de nem bírtam megállni, hogy ne írjam ide. És most könnyek közt röhögök.
2020. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, kedves utolsó, csak szoktunk olyan helyeken sétálni, kirándulni, ahol nincs jó minőségű aszfalt út.
2020. júl. 16. 14:16
 5/5 Serpent válasza:
Elhiszem. Debrecen is ilyen.
2020. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!