Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használt valaki Abdor Zipp...

Használt valaki Abdor Zipp 3in1 multifunkciós babakocsit? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

November elejére várjuk az első babánkat, és kaptunk egy Abdor zipp 3in1 babakocsit ajándékba. Mi a véleményetek róla? Be vált nektek? Hány fokon moshatóak a huzatok?

Előre is köszönöm a választ!



#babakocsi #3in1 #Abdor Zipp
2020. jún. 12. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan eddig nem ismertem sem a márkát, sem a típust, de nekem (sajnos) nem annyira tetszik, és akkor mondanám is hogy miért:

-nagyon nehéz: mózeskosárral 16 kg, sportrésszel 17 kg, hordozóval 14 kg

-amikor a sportrész fel van ültetve, nagyon derékszögben fekszik benne a pici

-nem 50-es Uv védelemmel ellátott a kupolája

-hatalmas helyet foglal a csomagtartóban


Mivel láttam hogy 100.000 Ft körül van az ára, néztem neked egy párat ebben az árkategóriában (és akkor csatolom a linkeket, egy-két sornyi gondolattal).


-Maxi-cosi Zenila:

[link]

Könnyebb 7 kg-mal, kisebb összecsukva, nem mellesleg (szerintem) a picinek kényelmesebb is. Igaz az ára kicsit magasabb.


-Hauck Mars:


[link] (van természetesen más színben is)

Ez is kisebb súlyra illetve nagyságra is. A sportrész újszülött kortól használható.


-Joie chrome dlx: [link]

2020. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!