Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto babakocsikból alacsony...

Bebetto babakocsikból alacsony, kisebb termetű anyukának melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fő szempont, hogy könnyen kezelhető legyen, könnyen összecsukható, ne egy tonnát nyomjon és összecsukva beférjen egy kisebb csomagtartóba is (Seat Ibiza). Kérlek olyat ne írjatok, hogy szr vagy ne ezt válasszuk, egy ismerősömnél fogom vásárolni, ahol kapok a baba holmikra elég nagy kedvezményt, szóval ez már adott. Ha jól emlékszem az ismim a Flavio vagy Tito modellt ajánlotta, mert 11-13 kilósak. Van valakinek esetleg ilyen típus?
2020. júl. 28. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek Babetto Luca volt, de hamar lecserélte (azt nem tudom, hogy miért, de egyszer amikor együtt sétáltu k a gyerekekkel eléggé megborult a babakocsija).

Ahogy néztem 160 000.- körül van ennek a kocsinak az ára. Nekem is hasonló árkategóriájú van: Maxi-Cosi Lila CP (körülbelül ez a modell is 160 000.-) és én nagyon szeretem, praktikus, elég magas (de ne érts félre nem olyan nagyon, az anyukám 157 cm és így is kényelmesen tolja én 170 cm magas vagyok és nekem is kényelmes tolni. Ami nagyon pratikus benne, az az, hogy van benne "beépített" szúnyogháló. Összecaukva sem foglal nagy helyet.

U.i.: A magasat úgy értettem, hogy a gyerek magasabban ül, nem a földön teljesen.

2020. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan peg perego van, 150cm vagyok es tok kenyelmes. De mikor mar ulni tudott a lanyom, vettunk egy konnyebb kocsit
2020. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!