Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hajlított karú babakocs...

Milyen hajlított karú babakocsit tudtok ajánlani a Peg Perego Bookon felül? Kényelmesebb ilyet tolni, mint amelyiknél egyenes a tolókar?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem. En nagyon sokat kipróbáltam, mielőtt megvettem a babakocsit, de nem volt ebben releváns különbség. Sokkal fontosabb, hogy a magasság állítható legyen és nekem a polifoam szerű bevonat jött be szemben a bőr meg nem tudom mikkel. Azt a babakocsit, ami a legjobban tetszett konkrétan azért nem vettem meg, mert a tolója kemény műanyag volt. Tök design volt meg minden csak marha kényelmetlen.
2020. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nuna mixx-nek hasonló.

Egyébként nekem nem ez, hanem az a fajta tolókar volt a legkényelmesebb, amit úm. vízszintesbe lehet állítani. Mint pl: ilyen a cybex mios-nak. Könnyebb volt az ilyet magam felé biccenteni padkára léptetésnél.

Mondjuk én alacsony vagyok (158). A legtöbb egyenes vagy szarvszerű tolókar nekem magas a legkisebb állásban is.

2020. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!