Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az alábbiak szerint keresem:

- 3 in 1 fajtát

- max 150 000 ft

- külön mózes és sport résszel, nem egymásból alakítható ki

- legyeb strapabíró, bírjon ki 2 gyereket

- főképp városi használatra, néha tömegközlekedéssel, de ha úgy adódik, lehessen könnyebb terepen is tolni

- könnyű legyen, ne 15 kg csak a váz

- liftes házban lakunk, de nem olyan nagy a lift

- vízszintesig dönthető legyen a sport része

- összecsukva elférjen egy ferdehátú focus csomagtartójában


Köszi ha tudtok írni.



2020. szept. 30. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk Bergon camarelo Carrera babakocsik volt. 3in1. A Mózes rész nagyon jó volt viszonylag kis liftben is elfért az egész. Most néztem a váz 10 kg körüli. A Fiat panda csomagtartóba befért a váz. Az autós hordozó is jó volt. A sport része viszont hatalmas volt, elveszett benne a gyerek 🙂 nem is szerette és csak a hátsó ülés elé tudtam rakni ha rajta volt a sport rész a vázon. Jól irányítható, nagy kerekekkel, jól téliesíthető babakocsi. Szóval több előnye volt mint hátránya. Ára most 150ezer. De van olyan fajtája a Bergonnak ami 100ezer alatt van.
2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és 80ezerért adtam el egy gyerek után...
2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk Cam Taskink volt. Imádtam! Könnyű volt, könnyen irányítható, minden terepen jól szerepelt (a pláza padlójától kezdve a szántásig, mindenhol toltam már)

Könnyű volt tisztán tartani, összecsukva elfért a corsa-ban.

Az egyetlen hátránya, hogy ha megdöntöd a sport részt, akkor a lábtartót nem lehet lecsukni, így a gyerek felpolcolt lábakkal alszik. Imádta a lányom, de hülyén nézett ki. Ez miatt váltottunk olyan sport babakocsira, ami vízszintesig dönthető volt, de abban már nem akart a lányom aludni.

2020. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!