Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig erőltetnétek a babakocs...

Meddig erőltetnétek a babakocsit, ha se te, se a baba nem szeretitek?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy csak és kizárólag kinézetre választottam babakocsit, más alternatíva nem is érdekelt. Ráadásul ezt is megrendeltem, mert éppen akció volt egy oldalon rá...

Amíg bele nem tettük a babát, addig imádtam, kinézetre még most is 10/10 nekem. Viszont hasznosság, praktikusság szempontjából inkább -1 ...


Még csak 2 hós a pici, de már inkább úgy megyünk mindenhova, hogy autóval és cipelem utána a az autóshordozóban. Szenvedés neki is ez a babakocsi, én meg már azon is gondolkoztam, hogy kiteszem valahol és a férjemnek meg azt mondom, ellopták. Főleg, mert ő már a terhességem alatt is mondta, hogy ne vegyem meg, nézzünk még szét, próbáljunk ki más típust/fajtát is, hátha találunk jobbat.


Slusszpoén, hogy szülés után megláttam az igazi "álombabakocsit" az egyik barátnőmnél, csak valamiért korábban az a márka nem is érdekelt, nem keltette fel a figyelmem.


Teljes áron nyilván nem tudnám eladni, boltban nem vennék vissza (azért volt használva). Szóval tanácstalan vagyok... Vagy reménykedjek, hogyha elég nagy lesz a sportrészhez, azzal jobb lesz?



2020. okt. 16. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Add el,jutányos áron.De TE szoktatod most rá a hülyeségre,hogy kikapkodod! Így ültetheted bármilyen hiper-szuper babakocsiba,soha nem fogja megszokni!

Tegyél be neki valami kis himbálózót,amit lesegethet.

2020. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja,és én is így jártam! Bár én egy Mamakiddiest vettem,na az még az agyát is kirázta.El is adtam féláron 2 hó után.Aztán vettem egy lengyel "hajót"-imádtuk!Nem mind arany,ami fénylik! ;-)
2020. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!