Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit ajanlanatok...

Melyik babakocsit ajanlanatok inkabb ezek kozul?

Figyelt kérdés

Szoval nem reg kezdtem el nezegetni, de nem ertek hozza, ezert gondoltam kikerem olyanok velemenyet akik mar rendelkeznek tapasztalattal.


Nekem legjobban ez a tipus tetszik, de nem tudom megeri e az arat: [link]


Viszont itt van ez az olcsobb verzo, de ennek nincs konkret autos hordozo resze, csak valamikkel kompatibilis amit szinten nem ertek:

[link]


A szinekbe ne menjunk bele, csak a tipus a lenyeg.


Tudna esetleg valaki erdemben segiteni vagy ajanlani? Esetleg mas tipust ami hasonlo ezekhez is mutathattok.

Rosszindulatu kommentelok kimeljenek, koszi :)



2020. nov. 10. 16:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazabol nem a penzen van a hangsuly, de azert koszi a valaszokat. Leginkabb a lenyeg, hogy kulsore ez a stilus es forma tetszik, megvegyem e ennyiert vagy mas markakbol tudtok minosegibbet ajanlani ami hasonlo. Szerintem majd az uzletekben kikerdezem az eladokat is :D
2020. nov. 11. 09:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Az eladókkal sokra nem fogsz menni. :) Az az érdekük, hogy eladják akkor is, ha nem praktikus.

Inkább gondold végig, hogy egyáltalán mire kell.

Hol fogod használni, milyen terepen, milyen gyakran. Lift- vagy csomagtartó mérete. Utazni fogsz-e vele (busz, vonat, repülő)...

Nekem ingyen se kellene, mert nem felel meg a szempontjaimnak.

2020. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akiknek drága egy-egy babakocsi, akkor valószínűleg nem nekik szánták. Sajnálom, én sem szoktam fikázni a szomszédot, hogy egy újabb tök ugyanolyan mercit vesz. Ha nem tehetem meg, hogy vegyek egy normális pl Anex babakocsit, legalább nem jövök fikázni (irigykedni).

Az meg egy nagy marhaság, hogy lekopna a bőr, ugyan azt az anyagot használják mint a bmw belsőjénél.

2021. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!