Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajanlanatok?

Milyen babakocsit ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Mar napok ota olvasok, bujom az oldalakat, de meg mindig tanacstalan vagyok.

Kulsore tudnek valasztani, de nyilvan nem ez a mervado.

Multifunkcios babakocsit szeretnek, minosegi anyagokbol, arban max 300ezerig.


Ti mire eskusztok? Melyik marka? Esetleg tipust is irhattok.


Kulsore egyebkent az anex m vagy e type tetszik, kicsit ez a lekerekitett fazon, de ezt csak igy mellekesen, hisz ahogy irtam, nem a kulso alapjan fogok valasztani. :)



2020. nov. 18. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A multifunkciós és a minőségi egy mondatban mint olyan nem létezik. Én inkább egy travel system rendszerből indulnék ki, olyan szettet semmiképpen nem vennék amihez nem minőségi babaülést adnak mert az csak díszletnek és arra jó, hogy ne dorgáljon meg a rendőr de a gyerek ottmarad benne egy balesetben mert nem véd semmit. Illetve én egyébként az összes lengyel márkát kerülném mint pl az Anex, Kunert, Coletto stb de könnyen meg lehet különböztetni őket a kerekített egyenformáról vagy épp a sok minden szettben olcsón típusról. Nagy, nehéz, nem praktikus, nem minőségi és nem biztonságos, az Anexeknek ráadásul kb nincs kosaruk csak mutatóban, ezt gyűlölni fogod rövidtávon amikor majd a tízenx kilós kocsi mellett aggathatod a gyerek cuccait, pelenkázótáskát ide-oda / magadra (amit adnak hozzá táska azt hagyjad, az is ilyen nesze semmi fogd meg jól, két pelenka ha belefér).

Én személy szerint Cybexet vennék Balios, Talos, Mios, Eezy S+ mind kijön mindenestül, van terep, városi, utazós de komplett amit cserélni sem kell később. De jók még a Maxi Cosi, ABC Design, Joolz, Nuna, Joie babakocsik is de még egyszer mondom: ülésből csak Cybex vagy Maxi Cosi! A szempontokat te tudod: milyen terepre kell, kell-e lépcsőzni, autóba befér-e, akarsz-e mellett hordozni, hány gyerekre tervezed stb.

2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a Cybex és a Maxi Cosi ülések sok márkával kompatibilisek nem csak a sajátjukkal tehát van bőven lehetőség.
2020. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennyi pénzért már minden markából találsz jót. Én hagynám a 3 in1 batár kocsikat. Jobb szerintem egy eazy s+ vagy egy bogaboo bee. Ezekre is lehet tenni hordozót és később sokkal praktikusabb a nagy batár kocsiknál.
2020. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Újra csak azt tudom írni neked:

szépen írd össze, hogy hol, hogy, mire, milyen gyakran használnád a kocsit, EZ AZ ami alapján lehet szűkíteni a lehetőségeket, nem a külső.

-Lakás, családi ház (lift méret, tárolás, lépcsők....)

-útminőség (földút, kátyúk)

-autó csomagtartó mérete

-tömegközlekedve akarod-e használni

-naponta fogod elővenni vagy ritkán

-meddig tervezed használni (pl: amint ülni tud inkább biciklivel viszed vagy szülőkarossal vagy egyébként is autóztok mindenhova....)

-bevásárláshoz hasznát veszed-e majd (pl: covid óta én gyerekek nélkül vásárolok, így most nekem nem szempont)

Nekünk most Cybex Melio Carbon van. Cybex Balios S - t cseréltem le, mert ez könnyebb, és emeletre kell cipelem. Egyébként tökéletes lett volna a Balios végig.

(Hogy miért mégis a Baliost vettem korábban. Mert még nem volt Melio. Az első gyerekkel pedig volt egy szar 3in1, amit utáltam)

2020. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élőben érdemes kipróbálni. Ha lépcsőn kell cipelni a súly is fontos.
2020. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!