Nem szereti a hordozást?

Figyelt kérdés
5 hónapos kis mákvirágomat 3 hónapos koráig elöl hordoztam, aztán kis szünet. Már kúszik, szépen tartja magát, mei tai-ban hátravettem, de utálja. Szerintem jól kötöm fel, a body magasság meg a terpesz is be van állítva. Addig tolta a hisztit, hogy levettem, aztán elő a babakocsit. Abban teljesen jól elvolt. Eddig imádta a hordozást. Más is volt így, átmeneti? Most vettem 2 hónapja csomó pénzért hordozóskabatot.. De ha úgy van, inkább eladom. Próbáljam minden nap hátravenni, lassan szoktatni?
2020. dec. 16. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Érthető, hogy nem akarja, hogy örökké hordozd, elöl tetszett neki, hátul meg nem, van ilyen, próbáld meg néhányszor, aztán ha nem akarja, akkor vidd babakocsiban.

Az én lányom fél évig nem volt hajlandó babakocsiba ülni (miután megtanult járni), utána visszaszokott rá, hordozást mindig utálta, hátul pláne.

2020. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na,én ezért vettem csak hordozós takarót. Negyed annyi, mint a kabát és apa-anya is tudja használni. Praktikus,meleg.

Szerintem próbálgasd mèg, szokatlan neki, hátha megszereti.

2020. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég magasra kötöd hátul? Az is lehet baj, hogy nem lát ki rendesen, esetleg a lapockád zavarja. A derékpántot kösd mell alá, a popóját meg ne hagyd a pánt vonala alá csúszni. Az segíthet. Ha nem megy, bátran kérj segítséget facebook hordozós csoportokban. Pl hordozz szabadon kérdezz bátran, vagy babahordozás kérdések és válaszok. Oda tudsz képet is tenni, hogy hogy van rajtad a baba. Mindkét csoportban tapasztalt anyukák és hordozási tanácsadók is válaszolnak.
2020. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi! Lefotózott a férjem megnéztem a képet, tényleg nem lát ki, mondjuk mell alatt volt a derékpánt..
2020. dec. 16. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!