Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 11 hetesen korai a babakocsi...

11 hetesen korai a babakocsi vasarlas?

Figyelt kérdés
Igazabol csak kivancsisagbol nezelodtem a facebook marketplace-n, alapbol nem vadi ujban gondolkodtunk mert borzaszto dragak...talaltam egy nagyon jo markas babakocsit, jo allapotban, nagyon jo aron. Nem vagyok babonas vagy ilyesmi, es bar meg messze van a babazas gondoltam jobb ezt aprankent beszerezni foleg ha ilyen jo arban talaltam egy olyat ami nagyon tetszik. Egyenlore megcsak vervetelen voltam, az ultrahangra csak 2 het mulva kerul sor (nem ertem miert...) de gondolom ha eddig nem jelentkezett semmi problema nem is igen fog..Szerintetek?
2020. dec. 31. 13:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Én most vettem meg 25 hetesen, de ha korábban lett volna akciózva amit kinéztem megvettem volna 11 hetesen is. Akkor még nem tudtam, hogy kislány lesz, de mi úgy is bézs barna színűt vettünk, így mindkét nemnek jó.
2020. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Marhaság. Túl korai. A babakocsi vásárlást egyébként is jól meg kell fontolni, minden szempontot figyelembe venni. Ha csak márka vagy külső alapján döntesz, nagyon mellényúlsz.

Egyébként az első gyerekesek többsége rosszul dönt

2020. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon korai. Ilyenkor még az sem 100% hogy megmarad a gyerek
2020. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Vedd meg akkor, amikor jól esik, vagy találsz egy szimpatikus ajánlatot. Mi is használtat tervezünk venni, de előtte elmegyünk a Brandonba, és közelről megnézzük, tologatjuk kicsit a kínálatot, hogy melyik kényelmes, és aztán majd azt a pár konkrét típust fogom vadászni a Marketplace-en. Ha végül mégsem válik be, akkor megy vissza a használtpiacra, és kb. veszteség nélkül jövünk ki belőle.
2020. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bennem ez fel sem merult, hogy nem marad meg. Nem is gondolok ilyenekre... amugy feher/szurke ugyhogy kislanynak es kisfiunak is tokeletes lenne :) amugy ha megsem lenne jo en is vissza tennem a marketplace-ra. Nyilvan elotte jol megnezegetnem, tologatnam. Olvastam rola nagyon sok velemenyt 10bol 9szer ot csillagosra ertekeltek. Koszonom a pozitiv velemenyeket. :)
2020. dec. 31. 14:03
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó ötlet apránként beszerezni a dolgokat.
2020. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell elsietni. Ráérsz a 8. hónapban megvenni
2020. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolso, valoban de nem vagyok benne biztos hogy akkor is szembe jonne velem egy ilyen jo ajanlat. Csak ezert vacilalok. Megnezzuk szombaton, ha valoban kifogastalan allapotban van, elhozzuk... :)
2020. dec. 31. 14:21
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy találsz egy sokkal jobb ajánlatot
2020. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is korai, lehet, hogy pár hónap múlva találsz sokkal jobbat, és akkor már biztos leszel benne, hogy mire is kell majd. Én is megbántam, hogy elfogadtam ajándékba egy használtat, mert oké, hogy ingyen volt, de nem felel meg az igényeinknek (túl nehéz, nagyon nem praktikus nekünk arra, amire kell), de nincs pofám másikat venni... Szóval, ne csak azért várj, mert bármi lehet (teljesen egészséges barátnőmnek a 12. Hetes ultrahangon derült ki, hogy már nem él a babája), hanem mert ez még rengeteg idő, olvasgass, nézegesd a kínálatot... Szerintem.
2020. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!