Könnyű babakocsi?

Figyelt kérdés
Könnyű 3in1 babakocsit keresek, amit tényleg ki tudnánk használni. Sokat sétálunk földúton, magas padkás utcákban. Létezik ilyen babakocsi elérhető áron? Nem érdekel a designer, meg instára felpakolható menő kocsi, csak használható legyen.
2021. jan. 20. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a terepre való kocsik és a könnyűek (8 kg alatt) nem fedik egymást. Valahol kompromisszumot kell kötni.
2021. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos 1-gyel értek egyet. A lengéscsillapító stb. felszerelésekbe kell az anyag és az teszi nehézzé, plusz egy könnyű kocsi mindig könnyebben fog billegni. Sajnos ez van.
2021. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha autóval kirándultok és/vagy sokat sétáltok földúton a házatok körül, akkor válassz egy nagykerekű, és ezért nehezebb 3in1-t.

Ha főleg városban tömegközlekedsz, lépcsőzöl, mert nincs lift, akkor válassz egy könnyű, tényleg vízszintesig dönthető sportkocsit és külön autósülést.

További opció, ha vonatra/buszra meg kirándulásokra magadra kötöd te vagy apja.

Használt kocsik között is érdemes nézni.

2021. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor marad a nehéz kocsi. Sejtettem, hogy ez lesz.

Nem fogunk tömegközlekedni babakocsival, úgy tervezem a babával is sétálni fogok, ez nekem olyan mint egy hobbi. Remélem a pici bírni fogja a kocsit, ezért pörgök ezen a témán.

Köszönöm a válaszokat. Aki esetleg tudna ajánlani konkrét kocsit, azt megköszönném. A limit nálunk 150.000 amit erre kiadnánk

2021. jan. 21. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyanok a terepviszonyok, hogy speciális babakocsi kéne, akkor én inkább azt tanácsolnám, hogy várjatok még a vásárlásával, és a sétákhoz próbáljátok ki a kendőzést.

Lehet venni használtan babakocsit, hogy ne anélkül legyetek, mikor megszületik, de kockázatos előre megvenni egy drága, speckó darabot. Ismerek olyan babát, aki üvölt a babakocsiban, ellenben kendőben imád lenni. Érdemes adni neki egy esélyt, ha bírja a baba, még praktikusabb is, és jobban lehet haladni. Vannak helyek, útszakaszok, amik miatt én csak végső esetben teszem babakocsiba, de nekem szerencsém van, mert tűri a hordozást, elnézelődik. Persze rajtatok áll, de ha számít az az összeg, hogy adott esetben ne kidobott pénz legyen, akkor lehet érdemes próbálkozni előtte mással.

2021. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!