Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan felfújható...

Létezik olyan felfújható kerekű babakocsi, ami könnyű és kicsire csukható?

Figyelt kérdés
Ajánljazok légyszi ilyet. Max Peg Perego árkategóriaig keresek, de csak ilyen 11,5 kg körülieket találtam, 8 kiló, vagy azalatti van vajon?

2020. máj. 15. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Miért kell a legrosszabb felfújható?
2020. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem legrosszabb kell, hanem hogy beférjen a kocsiba a sok cucc mellé utazáshoz.
2020. máj. 15. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

A felfújható kerekű a rossz. Arra kérdeztem, hogy miért ragaszkodsz hozzá?

Egyébként kicsit szűrhetnéd még: sportot keresel? Mennyi idős babának? Újszülött kortól kisebb a választék könnyűből.

2020. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért rossz? A bicikliutánfutónkat használjuk most, annak felfújható kerekei vannak, imádom, a tömör nagyon nem jött be. Murvás talajon ill. földúton is fogjuk sokat tolni. Sportbabakocsit keresek ülnitudó babának. Tömörkerekűnk van, volt is már jópár, kicsit nehezebb gyerekkel rossz volt használni, óriási tömörkerekűt meg nem szeretnék. Felfújhatósból, ahogy nézem, eddig közepes méretű kerék volt a legkisebb, amit találtam, de az rendben is van. A Miralite-ot néztem, de keresek még másikat is, hátha találok.
2020. máj. 15. 16:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem akartam ennél jobban leszűkíteni, mert a 8 kilós határ már ígyis eléggé megszűri.
2020. máj. 15. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

A felfújható jobban szűri.

Tömör kereskesből van a több 8 alatti. A döccenőket pedig nem a keréknek kell elnyelnie, hanem a jó felfüggesztésen múlik. De nem árulom el melyik ilyen, mert nem hasznosak neked a válaszaim. :)

2020. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Micralite tényleg könnyű, de egy borzalom, nem tenném bele a gyereket
2020. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, bar valoban nem segitettek eddig a valaszaid, de nem szokasom lepontozni. Ne irdd meg, mert felfujhato kerekut keresek :D
2020. máj. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!