Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használtál Cybex és CAM...

Használtál Cybex és CAM babakocsit is esetleg? Melyik volt jobb és miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkretizáld! Adott márkán belül sem azonos egy-egy típus.

Egyébként CAM-ből 2, Cybex-ből 4 kocsit próbáltam, használtam. Cybex a kedvencem is.

2021. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem általánosságban így is biztos van véleményed, h a hatbol melyik volt jó és miért, ha van időd kérlek írd meg. Cybexbol csak a Balios jön szóba, CAMbol minden ma megvásárolható 3az1ben.
2021. jan. 25. 14:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Cam Taski-t tudtam még eddig élőben is megnézni. Nem tetszett, hogy csak 2kg-ot bír a rekesz, és hogy nagyon lent van. Illetve nem láttam, hogy lenne olyan hálós vagy átlátszó műanyag rész a kupolán, amin be lehet lesni vagy szelloztethető. Ugyh camok között az érdekelne elsősorban, amik között ez megvan. A cybex nekem egy masszívabb márkának tűnik amúgy, ha praktikusabb is, akkor lehet azt választom, viszont ha jól rémlik ahhoz nincs hordozó.


Örülök egyelőre, h idáig sikerült már leszűkítenem a kört.

2021. jan. 25. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Cam-ből pont a Taski az egyik, amit próbáltam (a másik a Compass).

Nálunk azért esett ki, mert nem csukható kicsire, a sportrésze pedig kagylós. Első gyereknél olyanunk volt, marhára kényelmetlen, amíg nem elég nagy a gyerek, hogy rendesen a lábtartóig érjen a lába (nem jó helyen "töri" ketté).

Cybex-ből pont a Bailos volt az egyik, amit hosszabb távon használtunk. Nem a 2in1, ami kagylós, hanem a sima (a mostani LUX néven fut).

Nagyon szerettük, a gyereknek is tökéletesen kényelmes volt. 3 hónapos kortól használtuk mózes nélkül (mivel nem kagylós és teljesen vízszintesbe dönthető, így nem hiányzott a mózes).

Egy kézzel könnyen navigálható (majdnem) minden terepen erőkifejtés nélkül elmegy. Viszonylag könnyű (kvázi all terrain kocsihoz képest), nem foglal sok helyet. A betekintő egyébként nekem lényegtelen szempont volt, mert nem fordítom kifelé a gyereket. Első gyerekem 20 hónapos koráig felém nézett, második most lesz 2, még úgy utazik, ezt szeretjük.

Cybex-ből még a Callisto, a Mios, és a Melio az amiről bővebb véleményem van. Most Melionk van. A Baliost eladtuk, mert liftnélküli házba költöztünk és bár viszonylag könnyű, annyira nem, hogy a 6.-ra felvigyem. A Melio-t fel tudom.

Egyébként csatlakoztató mindegyik Cybex sporthoz hordozó, csak külön kell megvenned. Ha a mózesről esetleg lemobdasz, akkor még olcsóbb is lesz a Taskinál.

2021. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!