Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Elégedettek vagytok a Cybex...

Elégedettek vagytok a Cybex Priam babakocsitok minőségével, megéri ennyi pénzt kiadni érte?

Figyelt kérdés
Korábban volt már egy Cybex Balios babakocsink, de nem voltam vele megelégedve teljesen. Elég hangosan zörgött.

2021. jan. 29. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi zörgött rajta? 🤔 Nekünk soha nem zörgött.
2021. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem priam van, tökéletes, nem zörög semmi, a design is tökéletes.
2021. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vázzal nem vagyok megelégedve összevissza nyekereg és az ülőrész háttámlája is nagyon mozog, ha egy nagyobb út hiba van a gyerek konkrétan felébred rá, mert annyira rázkódik benne.
2021. jún. 7. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, kifogtál egy hibást (vagy csak fene mód irreális elvárásaid vannak és túlzol), de se nyekeregnie, se mozogni nem kellene. A Priam és a Balios nem tér el anyaghasználatban és minőségben. Azaz a Priammal nem kapsz jobbat csak más dizájnt és más funkciók vannak kiemelve. Inkább válassz más márkát, aztán max. visszatérsz.
2021. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!