Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért tudnék egy Stokke...

Mennyiért tudnék egy Stokke Xplory V3-at eladni?

Figyelt kérdés

Mennyi lehet a reális eladási ára? 2 gyerek használta, a kerekei még jó állapotban vannak, látszik még valamennyire a mintázata, a vázon és tolókaron van csak néhol 1-2 karc.

Egyben a minden ezeket tartalmazza, ezzel együtt adnám:

Váz

Sportülés

Mózeskosár bilinccsel

Alsó táska

Esővédő sporthoz, mózeshez

Szúnyogháló sporthoz, mózeshez

Lábzsák

Napernyő

Pelenkázó táska

Pohártartó adapterrel


Annó (2014) újonnan vettük, félmilliós összeg volt mindennel együtt, de már azóta kijött több, újabb modell.



2021. febr. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Sacc per kb 50.000 biztos elvinnék
2021. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább megtartom. :D 120 alatt nem láttam hirdetve, kiegészítők nélkül.
2021. febr. 4. 01:39
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
200 körül
2021. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy szoktam nézni eladásnál, hogy ugyanez a termék jelenleg újonnan mennyi, és mennyire tropa amit én akarok eladni. Ha nagyon, akkor az új árát lefelezem. Ha egész jó állapotú, akkor olyan 70%-80% körül lövöm be. Így eddig szinte mindent eladtam.


Szerintem pár ezer forinton nem éri meg a fillért baxni, ezek használt cuccok, nyilván akinek van pénze és tehetősebb, közel az eredeti árhoz nem fogja megvenni a használtat, aki meg semmiképp nem tudja kifizetni az eredeti árat, ő meg bevállalja rosszabb állapotban is, de minél olcsóbban. Szóval az alapján lődd be az árát, hogy ki lesz a potenciális vásárló.

2021. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy szoktam nézni, hogy pl 7. Éves babakocsi, ami 2 gyereket kiszolgált, és a kerekei is elég kopottak meg a váz is sérült, kb elsőre látszik hogy használt.

Szóval 7 éve 500ezer volt, 80at talán adnék érte, de az sem biztos.

Szóval mondjuk 250ért se még 150ért sem vennék olyat, amin messziről látszik, hogy nem Új.

Ha még nem tehetem meg, hogy 2-300ért újat vegyek, a használt is jó, de nyilván nem 2-300 ezerért.

2021. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!