Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megéri a testvér babakocsi?

Megéri a testvér babakocsi?

Figyelt kérdés
17 és 6 hónaposak

2021. márc. 10. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk 18 hónap lesz a 2 gyerek között, nyáron születik a második.

Szomszédunkban is korán jött egymás után a 2 baba, s azt mondta, hogy ők nem vennének megint.

Mert elől van a nagyobbik gyerek, hatul meg a pici, és míg kg-ban nagy a különbség, addig az első gyerek kb.felrepiti a hatsot, anyukának nyomni kell a babakocsi tolokarját, hogy kiegyenlítse.

Nem olcsót vettek, márkát pontosan nem tudom.


Mi is tervezünk ilyen kocsit venni, de tapasztalatot csak nyáron fogok tudni mondani.

2021. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem hiányzott.
2021. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam volna meglenni nélküle, nem bíztam még a nagyobb gyerekben hogy nem rohan el, és városban élünk, bármerre megyek sok az autó. Én olyat vettem amiben egymás mellett ültek. Nagyon sokáig használtam, már nem kellett volna, de még bele akart ülni a nagyobb is.
2021. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz volt tolni. Inkább hagytam a fenébe, és sétált a nagyobb, bár így lassabban közlekedtünk.
2021. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 hónap van köztük, sehova se tudtunk volna menni, ha nincs tesókocsink. 😊
2021. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 hónap külömbség van közöttük kislányom a nagyobbik és ő szerette .A kicsi novemberi születésű ,télen igazán kényelmes volt, nyáron meg mikor kifáradt a játszin nem kellet hazáig vonszolnia magát .Igazán hasznos volt a mi babakocsik nem libikókázot mikor az egyiket ki vettem .
2021. márc. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Inkább testverfellepo
2021. márc. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!