Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Aki használ vagy van otthon baby zou testvér babakocsi, kérhetek véleményt róla?

Nekem tetszik, jó a rugózása nem nagyobb mint a sima egyszemélyes babakocsi.

aug. 30. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok
Jézusom. 😂 Ez a legnevetségesebb testvér / ikerkocsi amit valaha láttam. A szerencsétlen hátsó gyerek kb teljesen be van oda zárva, ki se lát, mintha valami sötét dobozban ülne teljesen izoláltan ha még a napernyőt is lehúzod. Biztos, hogy nem vennék ilyen kocsit, lehet, hogy nem nagyobb mint egy sima kocsi de ez azért van mert a hátsó gyerek konkrétan egy zacskóba van kárhoztatva. Hogy döntod el melyik gyerek legyen a “lúzer” aki oda bekényszerül? Sorsot húznak minden alkalommal? Szerintem nekem maradandó károsodást okozna ha ott kéne ülnöm mint valami nyomorult miközben a tesóm, az élet császára elől terpeszkedik...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 30. 23:34 Privát üzenet
Ha ezzel meglátnálak az utcán tuti azt gondolnám, hogy a hátsó gyerekedet utálod. 😂

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 30. 23:35 Privát üzenet
Nem tudom eldönteni, segíts kérlek! Az ott a kocsi végében az első ülés mögött... az egy kínzókamra vagy egy pánikszoba?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 31. 00:05 Privát üzenet
Jézusom, ki az aki ezt kitalálta 😁😁😁

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 31. 00:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak nem annyira rossz ha annyit gyârtottak belőle?!

# 5/6Időpont aug. 31. 10:20 Privát üzenet
Mert a sok igénytelen embert nem érdekli az az aprócska részlet amit többen is említettünk, csak az, hogy óccó legyen. Lehet kapni egy csomó fajta nem óriási testvérkocsit aminél a gyerek kulturált keretek közt utazhat és nem úgy mint valami büntetés de azok nem ennyibe kerülnek.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 31. 11:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki milyen sport babakocsit ajánlana?
Ajánlanátok sport babakocsi?
Berry baby lux babakocsi vélemény?
Babakocsi választásban szeretnék tanácsot kérni. Max.100ezres árkategóriában keresnék 3in 1 babakocsit, elsősorban megkímelt állapotú használtat néznénk. Melyik márka/típus éri...
ABC design vqgy Adamex babakocsi lehet a jobb?
Véleményeket szeretnék kérni a Tako Monodi babakocsiról! Van valakinek tapasztalata vele?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!