Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit érdemesebb...

Melyik babakocsit érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2021. ápr. 4. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért a megfordítható ülés a jó, nem az átfordítható kar 🙈 Ha csak a kar fordul, a kerekek nem és ez teszi nehezen tolhatóvá. Egyébként manapság csak a lengyeleknel van így.
2021. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, a BabyMerc lengyel.

Akkor melyik babakocsi felel meg az elvárásaimnak? Mert már tényleg nem tudom a millió közül kiválasztani : (

2021. ápr. 5. 13:45
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

5 hónapos még pici, az is fontos hogy ne vesszen el ne boruljon el a babakocsiban. Ebben a korban csak döntve utazhatnak, ezért olyat válassz amit lehet dönteni.


Ez pl elég jól felszerelt, forditható az ülés is. Sokáig tudjátok használni. Van ilyen márka a családunkban, jók a tapasztalatok.


[link]

2021. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13, ezt nem lehet eléggé dönteni egy 5 hónapos részére. Annyira sokáig se fogják tudni használni. A bemutató videóban szereplő gyerek se fér el benne felhúzott kupolával.
2021. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13 vagyok. Igen amit linkeltem az kompromisszumos. Az olyanok amik megfordithatóak, jól dönthetőek, jól felszereltek, az nem az az árkategória amit a kerdező keres.

De ha a megfordithatóság nem fontos, akkor sokkal több a választék.

2021. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Egyelőre még maradok akkor ennél a babakocsinál, majd ha ül akkor váltok.


Nem muszáj amúgy ilyen árkategóriákban gondolkodni, hogy max 30 ezer. Lehet akár 60 ezer is pl, csak mondtam egy példát. Ha ott találok megfelelőt

Ha létezik egyáltalán számomra olyan.

2021. ápr. 5. 21:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!