Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Már a 15-36 kilós ülés kellene...

Már a 15-36 kilós ülés kellene neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányom 3 éves lesz májusban,magasabb a kortársainál..épp annyira hogy a 9-36 kilós ülésénél a válla 2 centire van már a fejtámlától. Gyanítom ezt 2/3 hónapon belül eléri. Szóval keresni kezdtem hogy mégis milyen ülést vegyek,de ami magasabbra emelhető fejtámaszos az 15-36 kilós,és azok már csak az autó övével használatosak.

Nem lenne korai számára ha olyat vennék? Egyébként 21 kiló. Most Caratero Diablo Xl ülése van.

Ha tudtok ajánlani megfelelőt azt köszönöm. Netről rendelnék szóval bármilyen tapasztalat vélemény jöhet!


2021. ápr. 6. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Az üléseket nem csak kg-ra hanem hosszra is nézik, csak a gyerekek többsége arányosan nő.


Szerintem márkàt kellene váltani, ha nem szeretnéd csak az autós övet használni..


/ az én lányom júniusban lesz 3 és csak 12 kg 88 cm ő kisebb a kortársainál, de nem tudnám csak autóssal kötni.. nem is merném.. ki tud bújni, magát az ővet is ki tudja kapcsolni.

Annyira persze “kicsi”, hogy meg is tenné még

2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%

Nem korai. 100 centi magasság fölött már nem jó a belső öves bekötés, nekem ez a saját tapasztalatom a nagyobbik gyerekeknél - a gyerek válla túlságosan a belső öv vonala fölé kerül, ez már a használat utasítás szerint sem megfelelő - se túl alatta, se túl fölötte nem lehet a belső öv vonala a gyerek vállához képest. Ilyenkor már érdemes kiszedni a belső övet és átváltani az autós biztonsági öves bekötésre a 9-36-os ülésben.


Az ikreimnek nemrég vettem isofixes 15-36-os ülést, három évesek múltak, picikék korukhoz képest, kb. 95-96 centik és 15 kilók, de nagyon szuper az ülés, megváltás a bekötésük az autó biztonsági övével, utáltam már az ötpontos belső övet.

2021. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!