Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hany honapos volt a babad...

Hany honapos volt a babad amikor mozesrol sportra valtottal?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Fél éves.Nagyon megbántam,hogy megvettem a babakocsit így kompletten,elég lett volna a sport.:D

Szülés előtt egy marha nagy "terep járót" vettem,óriási kerekek,hatalmas sportkocsivá alakítható mózes.De,hogy vinné el a fene nem fért be egyik boltba se,marha nehéz volt emelni,és nem volt bolygósítható.


Láttam egy másik anyukánál,hogy mózeskosaras kis vékony háromkerekűvel repeszt a West end előtt, na mondom akkor szeretnék egy olyat azzal befért a boltokba is tök jó.

Két héttel később irány a Brendon,válogattam megint jó 2 órát a választékban ezúttal mindent megnézve kiválasztottam az igazit.

Tényleg jó,pohártartója is van meg minden.Viszont borsosabb ára van,ha kérem hozzá a hordozót is,de ugyebár az tetszett meg benne,persze hogy kellett.


2 (!) hónapig használtuk.4-6 hó közt :/

Kivettem az újszülött párnát is,úgy is szűk,úgy is kényelmetlenül ült benne.Azóta fent porosodik a szekrény tetején letakarva egy lyukas esővédővel,majd valamelyik rokonnak lepasszolom,ha születik baba.

Azóta a sportrészt még egy jó 14-15 hónapos korig használtam,de vannak megint jobb alternatívák most hogy kijött a jó idő.

Csípőhordozó,tricikli,esernyőre csukható babakocsi.Mind hasznosabb egy kis sétára,még a 8-10 kilós babakocsit se emelgetem ha nem muszáj.

2021. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6 hónaposan 73 cm-es volt a kislányom, kinőtte a mózest, úgyhogy a dönthető sportrészt használjuk azóta.
2021. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok hasznos valaszt! Nem szamitottam ennyire:)

Dilemmazom mert 7,5hos a lanyom esdig mozesben vittem setalni de mintha mar nem akarna elaludni benne csak neha. Viszont ilyen szeles idoben praktikusabb meg szerintem.


A sportot valamelyik nap kiprobaltam (napsuteses ido volt) de mintha azt nem elvezte volna egy ideig mergesen nezett aztan nyafogott ki is vettem. Ez az atallas a sporta igy "normalis"? Minden baba igy nyugoskodik?


A hordozast sajnos nem szereti, 2 honapos kora ota probalkozom de nem tetszett neki soha:(

2021. ápr. 12. 05:26
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A sportban kifelé vagy feléd nézett?

Mindkettő helyzet lehet nyafogás tárgya. :)

Vannak babák akik csak úgy utaznak szépen, ha látják a szülőt.

Mások pedig kifelé fordítva a külvilágot lesve.

Az én gyerekim az első kategóriába esnek. Egyikük 1,5, a másik végig (!) felém fordítva utazott (imádtak "beszélgetni" utazás közben).

2021. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Felem nezett de nem adom meg fel!:)


Mennyi ideig birja amugy a sportot atlagban egy gyerek? A mozessel 2-3 orakat is setaltunk de nyilvan akkor aludt szoval nem mervado. Ebren biztos mas lesz a helyzet.

2021. ápr. 12. 09:20
 16/17 A kérdező kommentje:
11: tanulsagos sztori, velem nem tortent ilyen de minden szavadban magamra ismertem tipikusan en is ilyen vagyok 🤣😂 ha valaki erre teved hasonlo gonddal biztos elfondolkodik rajta 🤣 a csipohordozo nem tul kenyelmetlen setahoz?
2021. ápr. 12. 09:26
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem,nagyon kényelmes a csípő hordozó.Kicsit olyan mintha egy feszesebb régi övtáska lenne rajtad nem tudom viseltél-e olyat.Rá lehet ültetni,fektetni a babát (persze megfelelő tartás mellett),előre-hátra is nézhet,állhat rajta.. :D

Gyakorlatilag tényleg csak annyit kell fogni és tartani rajta hogy ne billenjen le,jó kis találmány.Én túrázni voltam benne és simán végig tudtam menni 8km-t anélkül,hogy a baba különösebb plusz sújt jelentett volna.


Előny,hogy nem izzadsz meg mint a kenguruval.Nyáron kín-szenvedés a babának is.De sajnos sok hordozó,babakocsi is,nem mind elég szellős. ><

2021. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!