Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor valtottatok a mozeskosar...

Mikor valtottatok a mozeskosar reszrol a kocsiulesre a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Nyar vagy tel volt, az ido kozrejatszott?

2015. ápr. 6. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
8 és fél hónaposan. Április volt akkor, de az idő nem játszott ebben szerepet.
2015. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a mózes után a babakocsin a sportrész volt. A hordozót az autóban használtuk. (1-es vagyok)
2015. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mozesba 5 honapos koráig fért el (sajnos), szerettem volna minél tovább fektetni..de a fiam nagy, hosszu baba volt, igy váltottunk a hordozora, majd 9 honapos volt, mikor a hordozot is kinotte, igy jott a sportrész.

(oszi téli idoszak volt)

2015. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél évesen. Tavasz volt, nem idő miatt váltottunk.
2015. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposan. Unta a mózest. Nézelődni akart. Sportrészbe tettük, picit volt döntve.
2015. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan,nem fért el benne az overálban.
2015. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos még elfér benne. (pedig nem pici) szerintem nyáron is beleférne,mert akkor kevés ruha lesz már rajta,de addig úgyis váltunk. még azért kicsit szeretném használni,ő jókat alszik benne,meg tök jó zárt a széltől,de majd azért hamarosan jön a váltás :-)
2015. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!