Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Izzadós kisgyerekes anyukák,...

Izzadós kisgyerekes anyukák, ti hordoztok nyáron?

Figyelt kérdés
Izzadós anyukák, mennyire izzadtok le, amikor egy jó meleg nyári napon hordozóban viszitek a babát a szabadba? Venni akarok egy Manduca XT hordozót, de nagyon izzadós vagyok, és előre félek, hogy 5 perc után csatakosra izzadnám benne magam és a gyereket is. Tapasztalatok?
2021. ápr. 11. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok izzadós, de hordozóval kizárólag télen és hideg ősszel nem izzadtam össze a gyerekkel. ;) Ez egy ilyen műfaj. Ha olyan az idő egy réteg póló rajtad, egy réteg body rajta, mégis folyik a víz. Aki mást mond, hazudik. Legnagyobb melegben nem is hordoztam.
2021. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok izzadós mégis folyt rólam a víz.

Megmentett a derék hordozó később.Kényelmesen,szellősen tudtam vele még túrázni is.:D

2021. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan nem vagyok anyuka, de izzadós igen. A fiamat télen-nyáron kenguruban cipeltem. Váltás ruha kellett mindkettőnknek :) Ahogy fent említették, ez egy ilyen műfaj. A nagy előnye, hogy kb ugyan úgy öltöztetheted a gyereket, ahogy magadat, nem kell plusz réteg.
2021. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Hú én nagyon izzadós vagyok és használtam hurcit, mert csak abban aludt, ha elmentünk valahova. Nyáron csak egy rövdiujjú bodyt és egy nagyon vékony kisnadrágot adtam rá, hogy ne vágjon a bőrébe a hurci pántja (vagy egyben megoldotta a napozó a dolgot), zokni nélkül. Főleg a pántok alatt izzadtam be és legfeljebb 40 percet aludt rajtam a kisfiam. Próbáltam árnyékban maradni, fújdogáltam a kis haját.
2021. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, nekem is para, de babakocsiban nem marad meg, ordít benne, szöval muszáj lesz hordozni. Vettünk egy csatost, hátha szellősebb, és fehérben leszek.
2021. ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nahát ez a kínszenvedés kategória. Egymást melegíteni a 30-40 C ban.ne haragudjatok,de nem normális kategória. Ahelyett hogy szépen feküdne és szellozne a babakocsiban,vagy ülne a sportulesben. Helyette nyeklik nyaklik a baba és nektek is megy tönkre a gerinc. 🤦
2021. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

1. kenguruval semmi baja nem lesz a gerincednek.Olyan mint egy hátitáska.

2. 30-40 fokban a babakocsiban sem szellős.Beizzad a hátuk,a popsijuk,és ha nincs szél (nyáron ilyen időben az lenne a legjobb,ha csak egy kicsi is lenne..) odabent is csak 'nyeklik-nyaklik'.

2021. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
6-os vagyok.Hát nagyon nem ugyanaz mikor egy test melegít,mintha fekszik a babakocsiban a textil pelenkan. Én egyszer vittem elől,meg nyár se volt,csak tavasz. Vörösre izzadt,nekem a póló alatt véresre marta az izzadság a bőröm,egy hétig nyoma volt,pedig csak egy házat néztünk meg,nem akartam addig a kocsiban hagyni. Nah soha többet.
2021. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Oké,hogy neked soha többet,de másnak lehet hogy pont semmi baja vele.Vannak nyári kenguruk is,szellős anyagból.

Nem kell azonnal mindenit "nem normális" kategóriába tenni csak azért mert neked nem jött be valami és hülyeségeket beszélni főleg nem kell.A kenguru hordozó azért lett kitalálva,hogy könnyíts a cipelés terhén,hogy menne már tönkre a gerinced? Nehéznek úgyis nehéz egy 10+ kilós baba de nem ártalmas.

És amúgy is,mi is rájöttünk hogy 30-40 fokban melegük van benne,nekünk is.De ha nem akarsz cipelni mindenhová egy babakocsit jó,ha van egyéb alternatívád is..:D

2021. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!