Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco evo trio babakocsihoz...

Graco evo trio babakocsihoz nincs mozeskosaram (csak sportresz). Bele tudok tenni ujszulottet igy is?

Figyelt kérdés

Kaptam egy tok jo babakocsit de csak sportreszes, se babahordozo se mozes resz noncs hozza. Probaltam kulon mozeskosarat reszt nezni de nem lehet kulon kapni. Egyebkent ebbe ha talalnek valami csoda folytan graco markaju mozeskosarat akkor az rateheto szerintetek a vazra?

Nem tudom mit talaljak ki mert tetszik ez a babakocsi es tok jo lenne ha nem kene ujat vennunk..


2021. ápr. 14. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy maradt meg a babakocsiban. Nekem ABC Design babakocsi volt. Szintén Graco hordozóm volt és eleinte abban vittem ki a levegőre utána meguntam és leszedtem a mózes részét. Szerintem semmi baja nem lesz tőle.
2021. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ujszulottet nem szoktak bekotni nem? Mert mivel spoetresz elol nyitott, annyi hogy be lehet kotni a gyereket meg van egy ilyen kapaszkodo resze.. Labzsak van de auvusztusi baba lesz.
2021. ápr. 14. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!