Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Elvesztem a rengeteg márkájú...

Elvesztem a rengeteg márkájú és típusú babakocsi között. Segítetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szépek a külön 3az1ben mahart babakocsik. Gerincsérvesként nem gondolnám, hogy arra ruháznék be.


Érdekelne a véleményetek, tapasztalataitok a mózessé alakítható sport babakocsiról. Nekem nagyon praktikusnak tűnik.

Igaz nem a legdrágább kategória, de nem szeretnék olcsót venni se, ami nem jó a babának.



2021. ápr. 14. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes olyan babakocsit venni aminek nagy a kereke.

Nekünk 3in1 babakocsink van, hordozó rész nagyon praktikus volt. Kocsiban is abban ült, illetve mikor elaludt akkor ki tudtuk ugy venni, hogy ne kelljen fel, s mehettünk dolgunkra.


Mózes is jo volt, szépen aludt benne pár hónapig, de viszonylag hamar kinőtte, s már nem elvezte, mert nem látott ki.


Sportreszt addig tudtuk használni míg nem tud járni és motorozni. Most lesz 15 hónapos, de egyszerűen utalja a babakocsit*, csinálhatok bármit, üvölt benne.

Vettünk egy esernyőre csukhatos babakocsit, hatha, de az is eladásra fog kerülni ahogy elnézem.


A sportrész és a hordozó ami nagyon praktikus. Az elsőt le is lehet hajtani (altalaban) mózes szintjére, hogy tudjon benne aludni.



*persze nem minden gyerekre igaz, Tesom fia 2 éves, ő mai napig élvezi a babakocsi túrát


Márkában nem tudok segíteni, majd látjatok mi a legjobb számotokra. De a nagy kerék tenyleg nagyon hasznos.

2021. ápr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!