Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lionelo, Mama Kiddies vagy...

Lionelo, Mama Kiddies vagy Lorelli gyerekülést vegyünk?

Figyelt kérdés

Mindegyik 360 fokos, 0-36 kg-ig.


Kislányunk majdnem 8 hónapos és 7,6 kg. Az autóshordozójából feszíti ki magát és kilóg a lába is belőle.


A biztonság, a kényelem mellett nagyon fontos, hogy menetiránynak háttal az anyósülésre (és a hátsóra is) beköthető legyen!



Lionelo Bastiaan:

[link]



Mama Kiddies Rotary Protect: [link]



Lorelli Roto:

[link]



Sajnos törésteszteket nem találok sehol.


Előre is köszönöm!



2021. ápr. 24. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk ugyanez a Mama Kiddies van, amit linkeltél, mi nagyon szeretjük. 4 hónaposan kapta a fiam, akkor kezdett sírás helyett jókat aludni a kocsiban. Már 1,5 éve használjuk, most már menetirányba fordítva, még mindig szívesen ül benne.
2021. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezekről töréstesztet nem is fogsz találni. Nem vizsgált ülések. Egyébként ha a lába lóg ki a hordozóból, akkor nincs semmi baj. A fejének nem szabad kilógnia illetve az öv nem kezdődhet a válla vonala alól.
2021. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, hogy nem a kérdésre fogok válaszolni, de mindenképpen 0-36kg-ban gondolkodtok? Akkora méretkülönbséget hidal át az az ülés, hogy nekem nagyon elképzelhetetlen, hogy egy 8 kilós és egy 30 kilós gyereket is ugyanolyan hatékonysággal meg tud védeni.

Nekünk 0-105 cm-es van, a boltban nézegetve őket is ez tűnt szimpibbnek, na meg persze ennek van elérhető töréstesztje is.

Csak felvetettem neked a gondolatot!

2021. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Egyik sem.

Egyrészt nem cserélnék még a helyedben (sőt, nem is cserélek, az én lányom is 8 hónapos lesz, 7,6 kg és 73 cm), mert az, hogy kilóg a lába nem baj, a feje ne érjen túl a hordozón.

Másrészt, ha mindenáron cserélni akarsz, akkor 0-18 kg-os ülésbe tegyél ilyen pici babát, a túl nagy kilót átfogó ülések soha nem olyan jók.

Mi a fiamnál is először 0-18 kg-os ülést vettünk, utána 19-36 kg-os ülést. Persze dupla költség, de szerintem így biztonságos.

2021. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, a 0-18-as centiben meddig volt jó?
2021. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés, azt hiszem olyan 2-2,5 éves korban cseréltünk, akkor kb. 95-98 cm lehetett a fiam. Régen volt, már 9 éves :) Egyébként bocsánat, rosszul írtam egy 9-36 kg-os Recarora cseréltük, előszõr saját övvel kötöttük be, aztán később az autó õvével.
2021. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mi erre váltottunk,mikor 9 hónapos volt.

Most 1,5 éves,menetiránynak háttal utazik még mindig,nagyon szeretjük.

A töréstesztjei is jók!

2021. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!