Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ujszulott babakra hol tudok...

Ujszulott babakra hol tudok venni olyan icipici fejpantot?

Figyelt kérdés

Mindenhol olyan nagyok vannak :(

Tudnatok valami oldalt ahonnan esetleg rendelni lehet?


2021. máj. 16. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Pantlika. Nekünk innen vannak, nagyon szépek es nagyon puha anyagu, nem szoritja a baba fejet. H&m-ben is vannak szepek, bar azt nem tudom, hogy ezek mekkorák.

Pántlikánál szerintem talalni fogsz, ha ott nem nezted meg:)

2021. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

H&m-bol vettem prat de azok is nagyok legalabbis amik a szettekhez vannak hatalmasak:/

Megnezem az oldalt amit irtal koszonom😍😍😍

2021. máj. 18. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Orulok, ha segithettem:)

Ha rendelsz, akkor majd ird meg,jok lettek-e, kivancsi vagyok. De eleg valoszinu, hogy az lesz. Amik ilyen vastag pántosak azok nem tudom vannak- e ujszulotteknek, de a vekonyak azok ujszulott kortol felnőttig hasznalhatoak. Felprobaltam en is a kislanyomet es tenyleg jo volt ram is:D

2021. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neztem viszont en is a vastag pantosat szeretnek :(
2021. máj. 18. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Oh akkor olyat nem tudok sajnos:(

Minimind instagram oldalán latom mindig a sapikat meg fejpantokat, szerintem lattam képet egeszen pici babarol is akin rajta volt, esetleg nezd meg az ő instagram oldalukat es irj rajuk, hatha tudnak segiteni:)

2021. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy megnezem meg oket aztan ha ott se akkor majd maximum megvarratom :)
2021. máj. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!