Tudnátok ajánlani olyan oldalakat ahonnan tudnék rendelni fejpántokat újszülött kislánynak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Én ali expressről rendeltem, de face-en is vannak olyan csopik amik ilyenekkep foglalkoznak. Kapásból most a Lilcsishop ugrik be.
2018. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Minek az neki?
2018. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Off, de őszintén érdekel, hogy mi értelme van a fejpántnak??????????


Ebay is fullon van velük

2018. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Csak megbízható helyről rendelj meg ha háromszor annyiba is kerül..a kinai rendelos oldalakról gyerek cuccot rendelni tilos. Kínában nincs minosegellenorzes, brutális festekeket es vegyi anyagokat használnak amik komoly egeszsrgkarosito hatassal jar.

Tudom mindenki Kínában gyártat de a külföldi cégek mar telepítettek ellenoroket. A szakmában dolgozom és pl a mostsnaban nagy oruletet kivalto slime ragacsok közül amit aliexpressrol rendelnek olyan mennyiségű borax van benne ami már egyértelműen egeszsegkarosito.

2018. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

ebay.

viszont minek fejpánt ?

2018. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
4, áruld már el, egy fejpánttól mi fene baja lehet???
2018. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

#6 ez komolyan kérdés??

-Egy gagyi fejpanton eleve lehetnek rossz minőségű ragasztóval diszek felragasztva amik ket mozdulattol leesnek és lenyeli a gyerek.

-De mar olyannal is találkoztam hogy egy szalag volt feltekerve, egyik oldalt elengedte és egy meteres szalag könnyen a nyakra tekeredik.

-Maga fejpant is lehet mérgező/ rákkeltő a festehez alkalmazott vegyületek miatt

-a rosszul lezart fejpant a ket vegen kibujik / kiszakad a boritasbol és a sorjas muanyag megserti a baba fejbőret


Soroljam meg 6-os???


Gyereknek ilyen helyről ruhát és jatekot tilos rendelni! Igazából a jatekok megrosszabbak..javaslom nezegetni a nemzetközi Rapex listat..

2018. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

jézus 7es, te nagyon paramami lehetsz...


játék nyilván nem, de komolyan, egy fejpánt???? gondolom nem alvás közbe lesz a fején, amikor ébren van akkor meg nem egydül, nem fogja megfojtani egy hapánt...


uramatyám

2018. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
az ,én már nem egyszer rendeltem ruhát a lányomnak,kedvenc mesehősével,ebayről, igaz nem baba hanem 8 éves lányom.magamnak sálat,és élünk.és se szinét nem engedte,se nem ment szét első mosástol.termék.
2018. nov. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem paramami vagyok hanem minosegellenorzessel foglalkozok. És a tapasztalataimat irtam le. Nyilván nem általános de ha a te gyerekeddel tortenik mar máshogy latnad ezeket. En segíteni akarok. Nagyon olcsó de a hordasuk / használatuk saját felelősségre tortenik..
2018. nov. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!