Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex e-Priam mennyire számít...

Cybex e-Priam mennyire számít jó babakocsinak?

Figyelt kérdés

Első kisbabánkat várom, ez lett a kinézett babakocsi.

Érdekelne a véleményetek, hogy aki ilyet használ/használt, elégedett-e vele?


Anyukám 18 éve szült, azt mondja, hogy akkor még nem voltak ennyire felextrázva a babakocsik, így nagyon nem tud ebben segíteni. Páromat a színválaszték érdekelte leginkább és örül, hogy van belőle teljesen fekete, neki ennyi elég is, azt mondta.

De azért ennyi pénzt úgy szeretnék kiadni rá, hogy tudjam, teljesen megéri és nem fogunk csalódni.



#Priam #Cybex e-Priam
2021. júl. 24. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó babakocsi, mindegyik Cybex jó, megbízható és minőségi, nekünk is az van, mindenből ezt a márkát vettük. E-Priamot viszont csak akkor vennék ha hegyen lakom, máskülönben teljesen felesleges a funkció amiért az ember kifizet + 150.000 Ft-ot, én pl 3 éve használom a babakocsit és egyetlen egyszer nem kellett még emelkedőn felfele tolnom mert nem olyan helyen lakunk és utazáson sem volt ilyen terep. Egyéb esetben csak plusz egy dolog ami bedögölhet és egy új akksi bele 70.000 Ft, a sima Priam is kiváló választás normális terepre, de ha nálatok teljesül a meredek lejtő akkor viszont az e verzió a legjobb. Én még olyan emberrel nem találkoztam aki a Cybex bármelyik termékében is csalódott volna.
2021. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem éri meg, de ha megtehetitek és tetszik, akkor vegyétek ezt.
2021. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a cybex babakocsik nem jöttek be.

Keskeny, kicsi ülés, a vázban nagyon gyakori a bowden Szakadás, ami szervizben se javítható, mert nincs opció a váz bontására.


A gyerekülés mindkettő autóban cybex, a sironaval, junoval nem, de a pallassal elégedettek vagyunk.

2021. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Pont, hogy a Cybex ülései az egyik legmagasabbak, legtágasabbak a 3 éves gyerekem is elvan benne kényelmesen (nem babakocsizik már de néha buliból bele akar mászni), talán a kagylós fajták nem, azok minden márkából kisebbek, de a Cybex még abban a fajtában is nagyobb mint az átlag. Én olyanról, hogy Cybexet szervizelni kellett még SOHA nem hallottam nem hogy a bowdent vagy az összecsukó mechanikát. Olyat annál inkább mondanak többen is, hogy patika állapotban kiszolgált több gyereket is. Autósülésból a Sirona az egyik legnépszerűbb gyerekülés, nem véletlenül, nekünk most épp Juno van, teljesen meg vagyunk elégedve vele ahogy előtte az Aton és a Sirona ülésekkel is.
2021. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk "csak" balios volt és elszakadt benne a bowden, a szerviz mondta, hogy gyakori...

Hát nekem a baliosba a másfél éves gyerek nem fért el bundazsakba annyira keskeny a sport , és a feje a kupolát verte, de szívesen megnézem a 3 éves gyerek hogy fest benne.

2021. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, ismerős 1,5 éves gyereke elveszik a kagylós Baliosban konkrétan és semmi problémájuk nem is volt vele eddig, pedig még a régebbi M modell van nekik nem is az új S és senki mástól nem is hallottam panaszt Cybexről, én pl azt sem tudom hogy szervízelni hol lehetne ha kéne mert fel sem merült soha. Az átlagnál nagyobb 3 évesen kényelmesen elfér benne, a lába egy kicsit túllóg már a lábtartón, de oldalt és felül is bőven van helye.
2021. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!