Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik távirányítós babakocsi?

Létezik távirányítós babakocsi?

Figyelt kérdés
Amit nem kell tologatni, hanem egy kis kütyüvel irányítható. Esetleg intelligens automatikusan megy előtted vagy melletted

2021. júl. 30. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt. Őszintén remélem.
2021. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Neten láttam ilyenről videót. Meg is állapítottuk, hogy háhá, de jópofa, majd csendben azt is, hogy senki nem merné használni, mert tök veszélyes.
2021. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

A távirányítós babakocsinak nincs akadálya, simán megvalósítható, csak éppen praktikuma nincs sok. Egyrészt biztonsági szempontból a távirányítón folyamatosan nyomva kéne tartanod egy gombot, ami hosszabb távon fárasztóbb, mint tologatni. Aztán ugye a motor és az akku jókora súlyt jelent, így bármilyen mozgatás (buszra/metróba szállás, csomagtartóba pakolás, lépcsőn cipelés) jóval nehezebb lenne. Plusz ugye méretbeli növekmény, ami megintcsak gondot okoz. Ja, és ugye ár, meg töltési igény.


Az "intelligen" babakocsi viszont egészen sci-fi, kb. egy önvezető autót kéne bezsúfolni egy babakocsiba. Nem elég, ha téged követ, a környezetét is fel kell ismernie, hiszen ha mondjuk te elsétálsz egy gödör mellett, akkor olyan íven kell utánad mennie, hogy azt kikerülje.


És hát az előző, tisztán műszaki szempontok mellett azt is tegyük hozzá, hogy a gyermekkel is közelebbi a kapcsolat, ha te tolod és közben akár szemkontaktust tartasz vele (fekvő kocsinál), akár beszélsz hozzá. Jól csapágyazott keréknél pedig igazán nem is nagy energiabefektetés tologatni.

2021. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenen már én is gondolkodtam poénból, de remélem, nincs. Veszélyesnek tartom, meg személytelennek. Ennyi erővel leülök a parkban egy padra, aztán onnan irányítom a kocsit, hogy menjen körbe-körbe. Ezt egyik szülő sem akarja szerintem.
2021. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Létezik. Szerintem hasznos. Simán kullogsz utána, nyomathatod a messengert.. néha ránézel.. jó hát azért para ha kimegy a babakocsi az útra vagy valami, de hát ennyit megér, nem?

Amúgy csak viccelek.. kivéve az elso szo, az komoly.

2021. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Aki annyira lusta, hogy már a babakocsit sem akarja maga tolni, az tényleg ne szüljön.

Egyetlen elfogadható indokot tudnék: ha anyukának nincs egyetlen karja sem. De akkor távirányítani sem nagyon tudna.

Összefoglalva: baromségnak tartanám.

2021. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Hú, bakker. Remélem ez egy troll kérdés, vagy legalább nincs gyereked és nem is tervezel.És persze azt is remélem, hogy nincs ilyen. Viszont távirányítós gyerek lehet, hogy van. Azt ajánlom.(Játékban persze.)
2021. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
2021. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Most mi értelme lenne annak,hogy te telefont nyomogatsz a babakocsi mellett miközben az melletted halad?

Ha nem akarod tologatni a gyereket nem kell gyerek.Ha van akkor vigyázz rá és ne nyomogatni akarj mellette valamit,hanem told.


Én legalábbis biztos nem akarnék ilyet.Baleset veszélyes.

2021. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kilences ha hiszed ha nem én is így látom és egyszer egy babas fb csoportban kiálltam a véleményem mellett és belem is állt egy fiatal anya, hogy hát ő bezzeg AZT CSINAL A SZABADIDEJEBEN AMIT AKAR. Lehet túl öreg vagyok (41) ehhez de számomra egyáltalán nem elképzelhető, hogy ha tolom a gyerekem (vagy taviranyitom a babakocsiban) akkor a baba, az út vagy a környezet helyett a telefont bujjam. De mint kiderült ez más számára nem akadály. Sőt.. sokaknak normális.


Velem fordult elő, hogy attolta egy idegen nő majdnem az éppen totyogo gyerekemen a babakocsijat, mert annyira csetelt, hogy azt sem vette volna észre, ha elé toppan egy elefánt, de nyilván nekem kellett volna figyelnem a gyerekemre, hogy ne menjen elé. Tapasztalatom, hogy a legtöbben a saját gyereküket is leszarjak, másét meg aztán halmozottan.

2021. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!