Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen 8 kilo alatti babakocsi...

Milyen 8 kilo alatti babakocsi szolgalt ki titeket a gyerek teljes babakocsis idoszaka alatt?

Figyelt kérdés

Olyan, ami kicsire csukhato, de a kerekei sem aprok, es az ulese teljesen vizszintbe dontheto.


Mozest nem kell, hogy tudjon, eleg, ha a textilmozes belefer. Az ar nem szempont.



2021. aug. 12. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
2021. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Cybex Melio

Azért ez, mert nagyobb az ülése, nagyobb a kereke és szemből is tolható. Ez utóbbi a lényeg. Nem túl praktikus újszülöttet kifelé fordítva tolni. Könnyebb is.

Sajnos nem volt még ez a típus, amikor született a kisebb, így csak 1,5 éves korában váltottunk, de jó lett volna.

2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

A Melionak kicsi kerekei vannak, tapasztalatból mondom (toltam ilyet), hogy csak a legsimább felületen megy el rendesen, amúgy akad az első kavicson kb és ráz, egyébként egy jó babakocsi csak kizárólag városban. A kérdező rendes kerékméretű kocsit keres, a Melio meg gyakorlatilag a Mios butított és könnyített változata. Az Eezy+-nak sokkal nagyobb és masszívabb kerekei vannak és egyébként van belőle forgatható változat is, szerintem egyedülálló paraméterei vannak, ugyanis nincs még egy ennyire kompakt kocsi ekkora, teljesértékű kerekekkel.

[link]

2021. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, pont akartam kerdezni, hogy a Melios kerekei nem tul kucsik-e, mert keprol annak tunik, de akkor azok.


A Twist+-nak milyenhatranyai vannak a sima +-hoz kepest? Mintha osszecsukva a kep alapjan nagyobb helyet foglalna, es talan a labtamasza sem olyan jo, vagy ugyanolyan?

2021. aug. 12. 12:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm, bar jobban megnezve meg mintha a twiste jobb is lenne labtamasz szempontjabol.
2021. aug. 12. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

3, de nem 8 kiló alatti. Egyébként egy 8 kilós kocsi is már nehéz. Féléves babával még felszaladsz vele az emeletre (bár nem akkor ha akkora mint a most fényevő lányom, aki 16 kg sincs 6 évesen, de 8,4 kg volt félévesen), de egy egyéves gyerekkel màr nehezen. A Melio az 5,9 kilójával viszont páratlan.

Egyébként elment a tengerparton is. Nincs annyira kis kereke.

2021. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lábtámasza ugyanolyan, annyi a hátránya csupán, hogy a sima Eezy+ az 7,6 kg, a Twist pedig 8,6 kg.
2021. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: nem 8 kg alatti, hanem 8,6 kg ezért nem ezt linkeltem elsőre. A 9 kg-s Cyex Miost simán felvittem az emeletre benne a 15 kg-s gyerekemmel, de te tudod mit bírsz.

Mondtam hogy, jó a Melio és tök jó könnyű, ez vitathatatlan, csak a kerekei városi használaton kívül semmire nem teszik alkalmassá.

Van még valami amibe szeretnél belekötni úgy, hogy közben egy olyan kocsit tukmálsz itt ami nem felel meg a feltételeknek? :)

2021. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

"közben egy olyan kocsit tukmálsz itt ami nem felel meg a feltételeknek? :)"


Ez rád inkább igaz. :)

Részemről tukmál a fene. Olyat választ, amilyet akar. Neki kell eldönteni, hogy mely tulajdonság a legfontosabb számára.

3 Cybex kocsink volt (és volt egyéb márkánk), egyik sem tökéletes, mindet másért szerettük.

2021. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!