Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mennyiért tudtátok eladni...

Ti mennyiért tudtátok eladni a babakocsitokat? Mennyiért vettétek? És újan vagy használtan vettétek már? Milyen állapotban volt? Hány gyereket szolgált ki? És hány évig használtátok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden kocsim új volt. Én kicsivel többért adtam el őket, mint az eredeti ár fele. Három gyerekem van. Az első kocsit fél évig használtam (lengyel batár), a másodikat 1,5 évig (sportkocsi), a harmadikat két évig, most a sógornőméknél van, a negyediket 3 hónapig (szörnyű volt), most az ötödiket 3 hónapja használom, és imádom. Mindet lehetett volna tovább használni, újszerű állapotban voltak, de a harmadiktól, és az ötödiktől eltekintve mindegyikkel volt valami bajom.
2014. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat, régen volt mar, 9 eve. 35e volt, 30ert sikerult eladni.Ujonnan vettük, hibátlan volt. Egy gyerek, 2 ev.
2014. okt. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első, a harmadik és az ötödik milyen babakocsi volt?
2014. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harmadik Egy Pierre Cardin PS 685, a mostani pedig egy TFK Dot.

Első voltam.

2014. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!