Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire tiszta totyogótok...

Mennyire tiszta totyogótok babakocsija?

Figyelt kérdés
Próbáltam ma letakarítani, de napi szinten gyötörve van: kaja, pia, naptej, sárfolt, minden megtalálható rajta. Nagyjából lejött, de az anyag foltos maradt... Nagyon gáz? 😳
2021. aug. 15. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

😏 szerinted? Tegnap kiporszívóztam a morzsát, de van rajta egy fehér folt mert a férjem bele akarta a hátulján lévő zsebbe szuszakolni a sprayét hogy ne ő cipelje, és megnyomta az meg nem jön le... van rajta mindenféle folt, pl eltettem egy banánt, és ott felejtettem... nyáron. Na az is foltot hagyott. A kis kapaszkodóján minden is van.


Néha lecsutakolom de nem olyan mint egy új na. Pedig nagyon lesajnáltam a koszos babakocsis anyukákat régen XD

2021. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Fekete babakocsink van és letörölhető a huzata, úgyhogy semmilyen folt nincs rajta, egy popsitörlővel lejön minden. Időnként kiporszívózom, letörlöm a vázat és pár havonta vagy ha olyan baleset van (pl pisi) akkor kimosom az egészet.
2021. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Én belehalnék (nyilván nem szó szerint) ha retkes lenne a babakocsi. Mondjuk én mindenben ilyen vagyok, otthon is állandóan rendet tartok, letörlök mindent abban a pillanatban ha koszos lesz.

Az autóinkat is hetente porszívózom és viszem lemosni. 😂😂

Mindenki mondta, hogy majd ha gyerekem lesz elmúlik, jelentem nem múlt el 🤦🏻‍♀️😂

2021. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Kaja? Minek egy babakocsiba étel? Sosem értettem. Könnyen félrenyelhet. Ital meg csak víz, nem ilyen színes, cukros szrok, amik odaragadnak, meg foltot hagynak. A víz megszárad, ha véletlen kicsöpög, az mindig van nálunk. Nekünk mindig tiszta a babakocsink, mert nem tömöm még út közben is a gyereket, mielőtt elindulunk mindig kap otthon enni.

A kereke van elkopva, mert nagyon sokat sétálunk. A sarat meg mindig letörlöm, ha hazaértünk.

2021. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom a 87%-os lepontozó valami disznóólból jött 😂😂
2021. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
15 hónapos kora óta nem használjuk uh max poros lehet😂😂
2021. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem, csak nehogy már én legyek lepontozva mert nálunk a babakocsi nem sterilizált. Ja van rajta 2 folt, ja, eszik a gyerek ott is, ja szokott játszón annyira összekoszolódni, hogy a kapaszkodó foltos.

Áttörlöm, de vqn olyqn folt ami nem nagyon jön ki.

Ettől még nem disznóólból jövök. Ha le lettem pontozva, nem maradok egyedül. Egyébként meg lehet nézni hogy milyen arányban pontozok másokat, és általában felfelé nyomom a kezecskét, most kivételt tettem. Csak meg ne haljatok a szégyentől ha valami kicsit koszos lesz egy gyerek mellett.

Na gyertek adjátok vissza a lepontozást, overall úgyse jelebt semmit.

2021. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tök jófej fiam van, csak vizet hajlandó inni, kaját meg útközbenre kekszet vagy ilyesmit kap, de általában az se kell neki. Úgyhogy a babakocsi max. morzsás és saras, azt meg könnyen le lehet takarítani. Ja, meg aprókavicsos, mert abból mindig gyűjt rengeteget a zsebébe, van is a mosógép mellett egy vödör a kavicsoknak.
2021. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az én lányom is csak vizet iszik, pia alatt inkább gyümölcspürét értek, ezt a kubut. Ezzel szokta leenni magát meg a babakocsit. 🤷🏼‍♀️ A naptej pedig megfogja a kocsit is, ez ki sem jön belőle sajnos.

Egyébként azért kajás, mert ha megyünk vhova, strandra, kirándulni, kinti kajáldában, abban szokott ülni, és ott eszik. Így egyhelyben marad, kényelmes is neki. Másfél éves. Csak az anyag foltos, próbáltam mosószeres vízzel sikálni, de sajnos nem jön ki. A váz, kerekek stb is takarítva vannak.

2021. aug. 15. 14:24
 10/16 Derjaderja ***** válasza:
68%

Szerintem ha ki van mosva de foltos maradt az anyag, az nem gáz.

Ha rászaradt kaják vannak rajta, az ciki.

2021. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!