Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire tiszta totyogótok...

Mennyire tiszta totyogótok babakocsija?

Figyelt kérdés
Próbáltam ma letakarítani, de napi szinten gyötörve van: kaja, pia, naptej, sárfolt, minden megtalálható rajta. Nagyjából lejött, de az anyag foltos maradt... Nagyon gáz? 😳
2021. aug. 15. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem levehető a huzat? A mosógép hatékonyabb lenne, mint kézzel sikálni.

Egyébként tiszta. Por, sár (száradás után) könnyen letörölhető, kiporszívózható. Ez a max, ami szokott lenni. Ha a naptej időben felkerül, megszárad, már nem fog. Csak vizet iszik, étteremben míg kisebb volt etetőszékben evett, most már saját széken vagy ha olyanja van a mi ölünkben. Vizet iszik. 2 éves.

A nagyobb kocsija is mindig tiszta volt. Ő kapott tasakos püréket, de míg nem tudta maszat nélkül, úton csak az én kezemből voltam hajlandó oda adni.

2021. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
4-es válaszoló személyében megérkezett az ügyeletes Karen.
2021. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12. Neked nagyon becsípődött ez a Karen dolog. Azt hiszed vicces is, pedig nem, a bölcsis kérdés alatt is gáz volt.
2021. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindig megdöbbenek, hogy milyen sok mocskos kocsit látok. Főleg a levehetetlen huzatú lengyel kategóriában.

Nem vagyok tisztaságmániás, nem is súroltam soha a kocsit, mégis mindig tiszta volt az ülés, mivel csak utazásra használtuk (napi 5-6 km-t tolva, plusz buszon, villamoson, rengeteget), de enni nem ettek benne és csak vizet ittak.

2021. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Megy a buksisimi.
2021. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%

Semennyire.Megkezdődött az önálló evés és én szinte mindig nyomok a kezébe valamit,hogy had egyen.Játszóterekből is mindig visszük a koszt magunkkal.

Úgyhogy gyakran tisztogatom,és porszívózom hogy ne legyen tiszta morzsa.

2021. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!