Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Utazás,hogyan ha nincs el a...

Utazás,hogyan ha nincs el a babyhordozóban?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és nincs el a babyhordozóban. Már kipróbaltunk mindent, kivettük a szükítőt hátha az zavarja,de nem. Akasztottunk neki fel játékokat egy ideig el van, de ordítás a vége. Olyan szinten sír utazás közben, hogy a vége mindig az, hogy ki kell vennem. Tudom, hogy nem biztonságos ez menetközben, de elvörösödik és levegőt sem kap, így muszáj kivennem. Ha elalszik nagy nehezen a kezemben utánna vissza rakom, de ez akkor sem állapot. Egy 10 km utat sem tudunk megtenni. Ha csak ketten utazunk, akkor az első ülésen van mellettem, de ott is ugyan ez a probléma. Esetleg valakinek tanács vagy ötlet, hogy mi lehet a probléma?

2021. aug. 25. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nem marad meg benne, addig ne utazgassatok!

Ha kiveszed a hordozóból és 30-40 km-es sebességnél is ütköztök valamivel, a gyerek kirepül az ablakon keresztül vagy az elözö ülésnek, megtartani nem birja senki! Ne kockáztass!

2021. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nálunk eleinte csak akkor volt probléma, ha sötétben utaztunk, de akkor megfogtam a kezét és máris megnyugodott. Aztán egy idő után már ez se volt jó és nappal se bírta az utazást, csak akkor lett jobb, amikor menetiránynak megfelelően ülhetett végre, de ez nálatok még messze van. A másik, amit nagyon nem szeretett, az a meleg... hiába a klíma, kánikulában nem tudunk vele utazni, mert végig sikít. A ti babátok még nagyon pici, elég sok dolog miatt lehet neki kellemetlen az utazás. Ha ennyire nem bírja, akkor azt mondom ne nagyon utazzatok, a karodban nagyon nem biztonságos.
2021. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Alvàsidőben menjetek, kèzből àtrakjàtok a hordozòba.
2021. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kocsiba köthető mózeskosárt próbáld ki, lehet refluxos, és zavarja a görnyedt testhelyzet. Menet közben semmiképpen ne vedd ki, életveszélyes.
2021. aug. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy nincs el, a hordozó nem hosszú útra van kitalálva. Ekkora gyereknek még vízszintesen kell feküdnie.
2021. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az segített a kicsin, mikor végre menetirányba fordítottuk.
2021. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekünk duci kisbabánk van, nem volt már kényelmes neki a hordozó, így egy gyerekülést vettünk neki. Menetiránnyal szemben ül, nagyon élvezi. 4,5 hónapos a kissrác. Ilyet vettünk neki: [link]
2021. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sokat nem utazgatnék vele!Keményen büntet a rendőr+baleset veszélyes!Tanácsom nincs.Mi is így voltunk,sehova nem lehetett vele menni.5-6 hónapos korára kinőtte.Akkora meg vennék a helyedben egy állítható háttámláju rendes gyerekülést.
2021. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem 2-3 órás utazásról van szó, hanem, kb 10 percről, míg kimegyek a szüleimhez. Egész héten egyedül vagyok a kicsivel, mert apa külföldön dolgozik. Ha valahova mennem kell, akkor nen hagyhatom a gyereket otthon, segítségem pedig nincs. Én is tudom, hogy balesetveszélyes kivenni a hordozóból, nem okítást kértem.
2021. aug. 26. 09:29
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Ülj otthon a seggeden.Ennyi.Vidd el sétálni.Ha kocsival 10 perc,gondolom gyalog sincs messze.Rád fér a mozgás.Nem oktatást kértél,de ha magadtol nincs ennyi eszed....Vár ki még nagyobb lesz.
2021. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!