Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Másnál is extra hisztis a...

Másnál is extra hisztis a baba babakocsiba a friss levegőn?

Figyelt kérdés
Alig tudunk menni sétálni sem a babyhordó, sem a mózes nem igazán jön be neki... ki hogy szerette meg vele?

2021. márc. 30. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős? Az én lányom akkor szerette meg, amikor már félig ülő helyzetben lehetett a sportban. A mózesben ő is üvöltött.
2021. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nekem ott nyugszik meg. Amint elindul a kocsi, bealszik. Mostanaban nekem bent megy a sirdogalas es rosszabbul alszik. Sajna nem tudom hogy szerettesd meg vele...nincs esetleg melege, nem oltozteted tul?
2021. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém is gyűlőlte, hordozókendőben volt sétakor.
2021. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem írtad, mennyi idős, de gondolom picike még, ha mózesben van. Az enyém az első 3-4 hónapban semmilyen babakocsiban nem volt meg, csak sírt, ordított. Csak kendővel tudtunk kimozdulni, abban viszont 1,5 perc alatt elaludt. Utána már a sport részt használtuk teljesen vízszintesre döntve, abban már szeretett lenni
2021. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Egyik gyerekem sem volt el a mózesben.

Kendőztem emiatt

2021. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanaz mint az 1es..

Mózesben ordított,sportrésznél fektetve már tombol,amikor öltöztetem,hogy ki akar menni. :D

2021. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Mózest nem szerette, a babahordozot tettem a vázra, az tetszett neki.
2021. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 honapos a babam, szuletesetol fogva alvasidoben vittem. mikor asitozik szopi utan feloltoztetem be a mozesbe es megyunk, most mar nyuglodik a ruha miatt mikor oltoztetem de max 10 p es alszik. Mondjuk nem sir addig se csak nyoszorog. Szerintem szerencses voltam mert aug vegen osz elejen szuletett es a legtobb ujszulott sztem alvasidoben akarhol van bealszik meg igy gondolom megszokta a zart mozest hiszen telen abban lehet csak vinni. Persze biztos van ellenpelda is erre.
2021. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kislányom szerette a mózest, csak 7 hónapos korában állítottam át kissé döntött sportra a kocsit mikor stabilabban ült.

Pár hetes korától kezdve a lakásban is sokszor volt benne a mózesban, ha ébren volt beraktam a kocsiba, magam mellé toltam a konyhába, vagy a nappaliba, vagy a mosdóba. Amíg mosogattam, főztem, vasaltam, stb. így végig engem nézett, énekeltem, folyamatosan beszéltem hozzá, bohóckodtam neki, percekre hagytam magától is játszani benne, vagy valami érdekesebb felé fordítottam. Nagyon szerette, csak akkor volt baja ha kimentem a latómezőjéből. A sétánál így nem is volt gond, akkor is végig látott engem, vagy csak bealudt menet közben.

2021. márc. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3 hónapos és pár napos... a kocsikázást imádja de a babakocsit nem... gondoltam előveszem a sportrészt hátha az jobb lesz...

egy nap kint voltunk 3 órát ez a max... a többi nap egy óra nem megy hiába eszik, iszik, kakil előtte...

elsőnek azt hittem túlöltöztetem és az a baj de ha kb ruhát nem adok ra akkor is sír benne :(

2021. márc. 31. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!