Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Balios S mózeskosarát...

Cybex Balios S mózeskosarát valaki használta? Meddig jó?

Figyelt kérdés

Ilyet vettem, de olyan picinek tűnik.. Mintha 2-3 hónaposan kinőné a gyerek. Más babákat, más babakocsiban, akiket látok simán 6 hósan is használják, van olyan, aki ült is benne.

Csak picinek tűnik vagy tényleg csak a legelején jó?



#Mózes #Cot
2021. okt. 10. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Cybex weboldala szerint 88 cm hosszú a mózesrész (belső hossza is 80 cm körül lehet ez kiemelkedően nagy mózesnek számít), az én gyerekem “nagy babaként” 1 évesen volt 80 centi. Többnyire nem azért kell a mózest félretenni mert hamar kinövi a gyerek, hanem mert fel akar ülni, ki akar látni és egyszerűen csak nyűglődik háton fekvésben, az én gyerekemet pl 4 hónaposan át kellett tennünk a sportrészbe mert szó szerint húzta fel magát, hogy kilásson és vergődött, ülve pedig mózesben nagyon nem biztonságos, egy hirtelen mozdulat és kifordul belőle.
2021. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Te jó kenyér!

75 centis mózesünket 73 centiig használta a gyerek. 88 centibe elveszett volna. Imádta a "snug fit" érzést. Ugyanerre épülnek a babafészkek, hogy a babák a szűk helyeket kedvelik kicsiként, mert az biztonságot nyújt.

Ja: 73-75 centi egy átlagos 1 éves magassága és az átlag 6 hónapig használ egy mózest.

Nem kicsi, hanem hatalmas a Cybex mózese.

2019-es Balios S kocsink volt a kisebbnek. Ha góliátot szülsz se kell majd falnak menned, mert teljesen vízszintesbe állítható a sport is, így újszülöttel is használható. Nekünk ehhez a kocsihoz nem volt mózesünk. 4 hónapos korában vettünk, onnan használtuk.

2021. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*

Ja félreértés helyett: nem 4 hónaposan volt 73 cm. Két külön gyerek használta az említett mózest és a Baliost. A mózest 10 hónapos korig.

2021. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hosszú, de nagyon keskeny!
2021. okt. 11. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem: 32 centi. Ez egyáltalán nem keskeny. A miénk 30 volt és az se volt keskeny.
2021. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Most azt várod, hogy közöljük, igen, széltében a gyereked akkora lesz, hogy egyszerűbb lesz megkerülni mint átlépni, vidd vissza azt a keskeny vackot azonnal mert digi dagi daganatnak kb azonnal kicsi lesz?
2021. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettem a mózest, és ránézésre nagyon keskeny. Több mózest láttam már, és mind szélesebb volt, ezért aggódtam. Köszönöm a válaszokat, akkor azért elég lesz egy darabig. :)
2021. okt. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!