Aki Graco Quattro T. D. babakocsit használt, válaszolna?

Figyelt kérdés
Használtan kaptunk egyet, októberi lesz a babám. A mózes olyan kicsinek, szűknek néz ki és nagyon süppedős is, tudom majd vajon használni? Mindenképpen mózesben szeretném eleinte altatni, levegőztetni a picurt. Az, hogy nagy, meg nehéz a kocsi, nem gond, csak a mózesről érdekelnek a vélemények, köszi :-)

#mózeskosár #Graco Quattro babakocsi
2013. júl. 4. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi bajom a mózesével. Kényelmesen aludt benne a lányom télen is. Imádom egyébként ezt a babakocsit!
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig használtad? Március-áprilisig szerinted tudom majd használni? Vagy ha kinövi, akkor simán a sportrészbe tegyem át? 5-6 hónaposan már átrakhatom, vagy te a hordozóba tetted, mert az elég tágasnak tűnik.
2013. júl. 4. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy lányom 6 hónaposan még aludt kint a mózesben az udvaron, tehát szerintem akkor még elfér benne. Utána meg mózes nélkül volt már, ahogy tavaszodott, ő is tudott legalább nézegetni. A hordozót meg csak az autóban használtuk, ki sem vettük onnan.
2013. júl. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál :-)
2013. júl. 5. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam szintén októberi, nagyon nagy hasznát vettem a mózesnek, nem aggódtam, hogy megfázik, meg sokszor a lakásban is a kivett mózesben altattam az első néhány héten. Márciusra nőtt ki, utána simán volt a vízszintesig dönthető kocsiban, áprilistól döntöttem meg.
2013. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NAgyon szeretem ezt a babakocsit, de a mózessel nem vagyok megelégedve. 54 cm-el és 3600 grammal született a babám ápr.ban, tehát most 2,5 hónapos (és most 60 cm körül van és 5200 gramm), de már teljesen végigéri szinte, és oldalt is alig van helye. Én nem is értem másoknak hogy fél el benne a babája.:o

Örülök ha még max. 1 hónapig tudjuk használni.


De azt néztem hogy a sportrészének a vízszintes része meg nem is teljesen vízszintes, inkább a feje irányába dől...:o A másik fokozat meg már ülő-fokozat, szóval nem tudom mi lesz tovább.

2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, azt hittem velem van a baj, mert én is úgy gondolom, hogy max 2 hónapig lesz elég, hisz a tök üres bundazsák is kitölti. 3. baba, szóval van már tapasztalatom. A másik gondom, hogy én az első kettővel a régi babakocsit napközben a lakásban is használtam, az enyémek sokat aludtak benne hason, ezt szintén nem tudom elképzelni ebben a mózesben :( A régi bergon kocsink jó tágas volt, de sajna eladtuk rég. A sport részével is ugyanez a gondom, amit írtál. Viszont bébihordóval tetszik, de azt nem hiszem, hogy sokat merném használni, egy pár hónaposnak mégis vízszintes fekvőfelületre van szüksége. Úgyhogy ott tartok, hogy nézgetek jó állapotban lévő, merev mózeses babakocsit. Már van is egy jelöltem...
2013. júl. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!