Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlás előtt...

Babakocsi vásárlás előtt állunk. az alábbi 3 márka jött szoba: abc design (turbo, salsa), joie( DLX) és cybex (balios s lux) A három közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezek közül egyértelműen a salsa.
2021. okt. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen a Cybexet. :)
2021. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mind a 3 jó. Babaszafari vagy hasonló boltban nincs kiállítva mind a 3? Szerintem keress boltot, ahol személyesen tudod megnézni.

Nekünk ABC Mambánk van és nagyon szeretjük. Igaz, egy nagyobb szélesebb típus, mint a felsoroltak, de maga a márka elég stabil szerintem.


Én ránézésre a Salsát választanám, mert formás, könnyűnek tűnik, biztos könnyű emelni ha kell és az alsó kosara jó nagy, könnyen elérhető, csak bele kell dobálni a cuccokat, sok hely van.

Joie-t nagyon szeretem, sok ismerősömnek van, de babának szerintem nagyon "üres", alig van anyaga, nem látom kényelmesnek. Sport babakocsinak príma, ezeket látom főleg az utcán, de babának szerintem túl egyszerű a 3 az 1ben verziója.

A Cybexet nem kell bemutatni, prémium kategória.

2021. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk abc salsa 4 air van. És imádjuk. Baba is, mi is. Szerintem egyébként egyikkel sem tudsz mellé lőni.
2021. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Cybex.
2021. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nehéz ez a döntés, láttam már a boltban is őket. Próbálgattam is. Joie az ár miatt került szóba, de neten a cybex és az ABC Design nagyjából egy árban beszerezhető.
2021. okt. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!