Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Kinderkraft Nubi nevű...

A Kinderkraft Nubi nevű sportbabakocsijával szemezgetek, de igazából véleményt sehol nem találok róla. Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Amiért nekem tetszik:

- kicsire összecsukható és szétnyitható egy kézzel

- nagy kupola

- kis kerekek


Amiért hezitálok:

- kicsi a bevásárló kosár

- a méretei alapján keskenyebbnek tűnik a többi hasonlónál



2021. okt. 29. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de itt vannak a méretei:

[link]

Ez alapján teljesen átlagos a szélessége.

2021. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért pozitívum a kis kerék?
2021. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert a kis kerekei miatt kisebbre összecsukható, ami nálunk fontos szempont, a sok utazás miatt.
2021. okt. 29. 13:54
 4/6 anonim válasza:
Szia végül ezt vettétek ? Mi a véleményed róla ha erre esett a választás ?
2023. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, ezt vettem végül. Azóta is mindennapi használatban van. A kerekei kicsik ugyan, de én aztán nem kímélem őket, egész jól veszi az akadályokat, egyedül a murvával szórt utat nem szereti, ott nehezebb tolni.

De tényleg egyszerű az összecsukás, simán egy kézzel megoldható, még úgy is, hogy a másik kezedben ott a gyerek. A kinyitása szintén. Tetszik, hogy van pántja, így összecsukva vállra akasztható.

Mivel könnyű kis kocsi, simán felemelem gyerekkel együtt, ha pl olyan boltba kell bemennem, ami előtt lépcső van.

Kaptunk hozzá lábzsákot, esővédőt és pohártatót is. Igazából egyet sajnálok, hogy szúnyoghálót nem, de ez a legkevesebb.

A kupolája tényleg jó nagy, a karfáig lehajtható, így ha nappal szemben tolom sem süt a gyerek szemébe a nap.

Ami tényleg egy hátrány, hogy alul a bevásárló kosár tényleg picike.

De mindent összevetve én nem. bántam meg.

2023. máj. 27. 23:16
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm a választ akkor szerintem ez teljesen jó döntés lesz nekünk is ❤️
2023. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!